Uncategorized

Деколь на посуді

Посуд із фірмовою символікою — чудова ідея! Її використовують як у повсякденному діловому житті, так і як подарунок співробітникам, клієнтам, партнерам. Великий вибір продукції та способів нанесення дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного завдання. Деколь на посуді дозволяє нанесення логотипів та інші зображення на посуд – скло, фарфор, кераміку в Ужгороді. Може використовуватися виготовлення фірмових кухлів, склянок, тарілок, чашок тощо.

Особливості та переваги технології

Деколь – технологія друку на тарілках, кружках та іншому посуді. Весь процес нанесення зображення можна поділити на три етапи. Спочатку малюнок друкують на гумованому папері і після висихання покривають безбарвним лаком. Потім виконують перенесення на поверхню, що запечатується. Третій етап залежить від виду деколі, яка може бути гарячою чи холодною. Якщо нанесення виконується гарячим методом, то на завершальному етапі відправляють посуд в муфельну піч. Під час випалу фарба спікається з матеріалом основи, внаслідок чого виходить гладка та однорідна поверхня з логотипом чи іншим зображенням. При використанні холодної деколи малюнок після перенесення покривають лаком і сушать. У цьому випадку друк виходить не таким стійким. Тим не менш, холодна деколь теж користується популярністю, оскільки дозволяє наносити зображення на вироби, які через розмір або матеріал не підлягають випалу.

Переваги деколи на посуді:

  • можливість створювати якісні малюнки з високим ступенем деталізації;
  • стійкість зображення до миючих засобів, механічного стирання тощо;
  • порівняно невисока вартість друку, що забезпечує доступність товарів.

Окремо слід відзначити широку сферу застосування посуду, брендованого за допомогою деколі. Вважають, що її замовляють лише компанії, які планують рекламну акцію або готують подарунки співробітникам та партнерам. Але насправді це не зовсім правильно. Замовити цю послугу можуть усі бажаючі. Наприклад, батьки часто оформлюють заявку на виготовлення посуду для класу, дитячого гуртка, табору відпочинку і т.д.