Uncategorized

Друк на кружках замовити

Чому варто замовити друк на кружках?

З недавніх пір друк на кружках став одним із перших за популярністю подарунків в Чернівцях, причому вручають його близьким та мало знайомим людям, співробітникам та однокурсникам.

Як наноситься зображення на кружках?

Якщо ви хоч би поверхово знайомі з тим, що таке друк на футболках, відзначимо, щоб зробити фото на кухоль, застосовують подібні технології. Це може бути:

  • Термосублімація – оброблене у графічному редакторі та надруковане з використанням сублімаційних фарб зображення під гарячим пресом переноситься на поверхню кераміки. Замовлення кухлів недорогий, єдиний нюанс – під термосублімацію підходить лише спеціальна біла кераміка.
  • Деколь – кружки з логотипом обпалюються в печі муфельної з нагріванням до 900 оС, після нанесення керамічної фарби. Такий спосіб є дорожчим, зате фото на кухлі тримається довгий час і не дряпається.
  • Холодна деколь – перенос зображення з паперу на сувенірні кружки. Наголошуємо, такий виріб може виконувати лише декоративну функцію як сувенір, інакше фарба швидко змиється.

Кружки оптом купують з кількох причин:

  • Цей презент можна назвати універсальним – даруються кружки у подарунок на день народження, Новий рік, навіть просто на знак дружби чи подяки;
  • Фото на кухлі або футболці точно не змусить ваш гаманець «схуднути» – це один з найбільш вигідних подарунків;
  • Нанесення логотипу на кружки дозволяє проявити креативність та зобразити все, що завгодно, від особистих побажань до коміксів;
  • Якісний друк на чашках тримається довго, не втрачаючи насиченості кольору.

Замовляючи нанесення логотипу на кружки у нас, ви можете вибрати спосіб друку та матеріали (наприклад, кружка хамелеон виявляє зображення лише після нагрівання посуду).

За допомогою даної технології – фото друк на кружках, ви можете зробити непогану рекламу вашому бізнесу, а головне – клієнти не викинуть виріб, немов паперовий флаєр або візитку.