Uncategorized

Друк на кружках

Сублімаційний друк на кружках – це спосіб перенесення повнокольорового зображення на порцеляну, тканину та інші матеріали в Ужгороді. Завдяки сучасним технологіям та матеріалам друк на кружках, тарілках, посуді та інших матеріалах виходить якісним та недорогим.

Ми із задоволенням допоможемо втілити у життя Вашу власну ідею. Ми готові розробити власний, індивідуальний дизайн для друку за вашим бажанням і нанести його на обраний Вами тип сувеніру.

Кружки з фотографією та красивими написами – прекрасний та недорогий подарунок на день народження, весілля та будь-яке інше свято або пам’ятну дату.

Сувенірний кухоль з нанесеним зображенням щодня нагадуватиме вашим коханим і дорогим людям про Вас.

Такий подарунок може стати чудовим рекламним продуктом Вашої компанії або організації. Ми можемо надрукувати на кружках чи іншому посуді логотип Вашої компанії, розмістити текст, або графічне зображення, яке зможе постійно нагадувати людям про Вашу компанію. Такі ексклюзивні подарунки можна дарувати партнерам та постійним клієнтам, на згадку.

Так само кружка з логотипом компанії може бути чудовим подарунком для друку на кружках, логотип BMW співробітників на свято або ювілей підприємства.

Використовуйте всі можливості, щоб донести до ваших потенційних клієнтів інформацію про вашу компанію!

Якийсь час тому на ринку з’явилися оригінальні кружки хамелеони під сублімаційний друк. Це кружки, які кардинально змінюють колір під час нагрівання. Іншими словами, у момент, коли в неї наливається окріп вона різко змінює колір, наприклад: з червоного на білий, або з чорного на білий і т.п.

Кухоль хамелеон з нанесеним зображенням може принести анітрохи здивування та захоплення дітям, а також тим, кому Ви побажаєте її подарувати. Тільки уявіть собі, людина отримує в подарунок однотонну чашку, але в момент, коли в неї буде налито гарячий вміст, вона раптом стане білою і на ній чітко і яскраво відобразиться малюнок та написи, які Ви подбали заздалегідь туди надрукувати! Якщо Ви шукаєте незвичайний подарунок, то кухоль – хамелеон, – це те, що Вам потрібно!

Друк на кружках хамелеон здійснюється за допомогою сублімації. Кольори кухлів для друку можуть бути наступними: Чорний, синій, червоний, помаранчевий, зелений і фуксія.

Друк на кружках з кольоровою заливкою всередині

Також Ми можемо запропонувати Вашій увазі друк на кружках, з заливкою різних кольорів усередині, Також ми можемо здійснити друк на прозорі чашки під сублімацію, кавові пари, келихи, металевий посуд та багато інших сувенірів, які можуть бути надруковані за допомогою сублімаційного методу друку .

Друк на кружках із золотим та срібним фоном

Ми можемо надрукувати Ваш логотип або будь-яке інше зображення на кружках із золотим та срібним фоном. На таких кружках добре виглядають контрастні. Особливо красиво виглядають зображення, виконані в чорному кольорі. Кольорові зображення також можна друкувати, але краще на сріблястому тлі, т.к. він ближчий до білого кольору. На золотистому тлі кольорові зображення виглядають трохи гірше, т.к. колір фону поєднується з квітами картинки і відбувається деяка зміна кольорів.