Uncategorized

Друк на одязі

Багато нанесення зображень на одяг є пріоритетом номер один. Останнім часом актуальним є друк зображень на замовлення на поло, футболках, майках, куртках в Ужгороді.

Терміновий друк на одязі

Виробництво нанесення написів або декоративних малюнків на елементи гардеробу є дуже затребуваним, наприклад, у наступних категорій замовників:

 • організаторів публічних суспільно-політичних акцій та молодіжних флешмобів,
 • адміністраторів керуючих та сервісних компаній,
 • представників промо-бізнесу,
 • дизайнерів одягу,
 • власників бізнесу (кафе, автомийок, фітнес-центрів).

Зважаючи на високий рівень конкуренції надрукувати, скажімо, емблему на футболці обійдеться порівняно дешево. Однак якщо вам потрібно зробити це терміново, вартість послуги може трохи збільшитись – такі закони ринку.

Друк на одязі терміново в сучасних умовах

 • За допомогою текстильного принтера на основі струминного друку. Досить цікавий, хоч і допотопний спосіб, при якому сорочка натягується на рухому станину, після чого наноситься зображення, а фарба висихає під термопресом або в окремо передбаченій сушці. Щоправда, така консервативна технологія підходить лише однобарвних виробів.
 • За допомогою проміжного носія. Є два варіанта. Перший: сублімація, при якій друкований продукт створюється на папері спеціальним чорнилом, а потім притискається до текстильного виробу, в результаті чого фарба глибоко «відбивається» на тканині і досягається висока якість (стійкість до низької та високої температури, вигоряння, вицвітання, линяння). Щоправда, це обов’язково має бути поліестер чи інша світла синтетика. Другий: картинка проявляється на спеціальній плівці, яка перекладається на матеріал із бавовни через термопрес.
 • Шляхом термоаплікації. Плівку розрізають плотером до потрібних габаритів, а зображення набирається за принципом конструктора. Прикріплюється до одягу також через термопрес.
 • Замовити друк на одязі
 • Залучаючи термотрансфер (термоперенесення). На спеціальному паперовому матеріалі друкується зображення методом шовкографії. Виходять як би перекладні картинки, що не розшаровуються, які наносять на тканину термопресом або праскою. Найбільш простий і популярний друк з необмеженим терміном експлуатації, при якому можна передати навіть найдрібніші деталі малюнка.
 • З використанням шовкографії чи трафаретного друку. Це найефективніший тип нанесення малюнка у виробничих умовах. З спеціальних трафаретів (сіток-матриць) він переноситься на тканину. Виробляється послідовне багатоступінчасте накладання. Декілька шарів фарби забезпечують надійність фіксації мінімум на 3 роки. Дана технологія дозволяє досягати всіляких варіацій (імітації об’ємності, блиску, динаміки) та випускати іменні вироби високотиражними партіями.
 • Зрештою, застосовується вишивка на одязі. Незважаючи на те, що цей спосіб, строго кажучи, не є поліграфічним, його традиційно розглядають як свого роду варіант друку. Розрізняють ручну та машинну вишивку з програмуванням. До ручної відносять гладь, хрестик, бісер, стрічки та ін. Найвідомішими на Землі школами вишивки (крім китайської) мають країни Середземномор’я. В принципі вишити можна будь-яку річ із будь-якого матеріалу. Такий вид мистецтва завжди виглядає цілком презентабельно і сучасно, проте це штучний товар, ціна на який «кусається», тому популярніша в наші дні саме машинна вишивка. Цей дуже цікавий та оригінальний метод досить затребуваний тому, що картинка від нього виходить вічною. А якщо добре підібрати кольоровість, параметри ниток, режим вишивання на верстаті, то навіть на речах з непомітного матеріалу емблема виглядатиме яскраво, свіжо та стильно.

Ефективним засобом прихованої реклами вважається принт друк логотипів на речах. Не секрет, що грамотно сконструйований логотип, як і слоган, несе в собі закодовану імперативну інформацію, що дуже важливо для успішної комерційної діяльності компанії та організації.