Uncategorized

Друк на тарілках

Тарілки з надрукованим ексклюзивним зображенням – це оригінальний, стильний та практичний подарунок друзям, родичам чи колегам. Подібні вироби припадають до смаку як дорослим, так і дітям, особливо якщо зображені їхні улюблені герої казок або мультфільмів. Нанесення логотипу дещо обмежує коло людей, для яких такий подарунок буде доречним та зрозумілим — це співробітники, колеги, працівники фірми.

Тарілки з логотипом на замовлення в Ужгороді виготовляють спеціалізовані фірми, що мають обладнання для перенесення зображень на порцелянову, керамічну або металеву поверхню. У великих містах найчастіше цю послугу замовляють керівники громадських підприємств, яким важливо просувати свою фірму всіма доступними методами.

Вони купують оптом тарілки та надають їх підприємству-підряднику для нанесення малюнка. Це обходиться відносно недорого (хоча все залежить від способу друку). Використання власних носіїв дозволяє прискорити отримання замовлення, яке завжди потрібне максимально терміново. Інакше доведеться чекати, поки тарілки будуть закуплені, погоджені із замовником, віддруковані та доставлені до клієнта, що забирає багато часу та сил.

Сублімаційний друк на тарілках – нове слово у нанесенні

Одним із якісних та стійких способів перенесення зображення є друк на тарілках сублімацією. Це методика, що дозволяє виконати друк малюнка з мінімальними втратами кольору чи чіткості. Суть процедури полягає в друку на щільному папері спеціальним сублімаційним чорнилом потрібного зображення в дзеркальному відображенні. Потім папір прикладають до поверхні тарілки надрукованою стороною, притискають та нагрівають. Зображення переноситься на тарілку без втрат. Воно має високу стійкість до всіх впливів, від температури до вологи.

Тарілку можна використовувати за прямим призначенням. Це недорого та досить швидко, починати працювати можна ще до моменту прибуття партії носіїв.

Сублімаційна методика вважається однією з найефективніших, але освоїли цю технологію ще не всі підприємства.

Наскільки ж це красиво – друк фото на тарілці

Фотографія ювіляра, розміщена на гарній тарілці, стане найкращим подарунком для рідних, друзів чи колег. Подібний сувенір ніколи не розглядають як посуд чи столовий прилад, хай і оригінальним чином оформлений, прикрашений якісно виконаною фотографією. У великих містах давно розглядають такі подарунки як один із видів фоторамки, стильний та привабливий для всіх глядачів.

Замовити тарілки з фото та логотипом можна у спеціалізованих фірмах, які нескладно знайти у мережі за відповідним запитом. Як правило, такі підприємства мають власний асортимент носіїв, вибрати які можна за пропонованим каталогом. Багато фірм на своїх сайтах розмістили онлайн-конструктори, що дозволяють клієнтам самостійно вибрати тарілку, розмістити на ній фотографію, відредагувати її та зберегти відповідний результат. Це зручний спосіб оформлення замовлення, особливо доячи жителів віддалених регіонів, які не мають можливості особисто відвідати офіс компанії-підрядника.

Фотодрук на тарілках – якість як на фотографії

Одним із найбільш поширених способів перенесення зображень на тарілки є холодний деколь друк. Це методика, що дозволяє розмістити фотографію чи будь-яке інше зображення самостійно, не звертаючись до спеціалізованих підприємств. Суть технології полягає у придбанні спеціального деколь-паперу, на якому за допомогою лазерного принтера друкують потрібне зображення. Дзеркати його не треба, друкувати у прямому відображенні. Потім картинку вирізають за контуром із запасом у пару міліметрів і поміщають у теплу воду на кілька хвилин. Після цього плівку із зображенням відокремлюють від основи та переносять на дно тарілки, акуратно розгладжують м’якою сухою тканиною та залишають сушитися на добу.

Простота методу, що здається, на практиці виявляється дуже складною і тонкою роботою. Простіше замовити таке перенесення у фахівців. У великих містах працюють спеціалізовані фірми, які можуть на замовлення надрукувати зображення. Необхідно врахувати, що специфіка технології така, що розраховувати великі партії виробів годі було, замовлення приймаються різними тиражами.

Нагородні тарілки з гравіюванням – гідний подарунок, щоб заохотити

Декоративні нагородні тарілки з гравіюванням є стильними виробами з металу. Вони робляться на замовлення у спеціалізованих майстернях, оснащених обладнанням для карбування, тиснення та гравіювання з використанням різних рівнів точності.