Uncategorized

Друк на футболках

Нанесення логотипу та зображень різної спрямованості на футболки в місті Чернівці увійшло в моду дуже давно і з того часу використовується із завидною сталістю. Такі футболки носили вже кілька поколінь і техніка нанесення зображення постійно покращувалася. На сьогоднішній день активно діють десятки підприємств та організацій, які виробляють друк різних зображень на тканій основі, у тому числі і на предметах одягу.

Замовте у нас якісний повнокольоровий друк на футболках чи нанесення логотипу на майки! Зробимо швидко та якісно!

Прямий друк малюнка на футболках – сучасні технології

Рекламне чи інформаційне зображення на футболках є стійким атрибутом молодіжної моди. Часто використовуються такі види зображень:

  • Епатуючі чи іронічні написи.
  • Малюнки на різні теми.
  • Емблеми улюблених спортивних клубів.
  • Імена.
  • Гасла і т.д.

Одним з найбільш поширених видів оформлення є якісний друк фото на футболках, який став можливим завдяки спеціальній технології термотрансферу або сублімації. Не менш ефективним є прямий цифровий друк принта, що дозволяє за лічені хвилини отримати високоякісне власноруч створене зображення.

Друк зображень та логотипів на футболках якісно

Для створення футболки із зображенням за власним дизайном необхідно звернутися до дна з майстерень, таких як наша, що займаються подібними роботами та зробити замовлення. З собою треба мати зображення у електронній формі. У разі необхідності зробити роботу якнайшвидше, буде зроблено терміновий друк зображень на кольорових футболках, але загальна вартість такого замовлення буде підвищена на величину надбавки за терміновість.

Футболки з логотипом – де замовити оптом майже всі розміри та кольори

Нанесення логотипу на футболки може мати різні цілі, наприклад створення корпоративної форми, виготовлення уніформи для будь-яких заходів, одягу для волонтерів, обслуговуючого персоналу і т.д.

Виготовлення футболок з логотипом коштує досить дешево, особливо якщо обсяг партії досить великий. Технологія нанесення може бути використана різна, від термодруку або сублімації до флексо- або шовкографії, залежно від побажань замовника або можливостей майстерні. Можуть бути виготовлені жіночі, чоловічі та навіть дитячі футболки з логотипом, створеним самостійно або за допомогою дизайнерів фірми, яка робить друк.

Футболки поло з логотипом та стильним комірцем на замовлення

Футболка, а точніше — сорочка поло використовується досить широко як різна уніформа, корпоративний або спецодяг, форма для обслуговуючого персоналу і т.д. Футболка поло з логотипом дозволяє візуально відзначити певну групу людей, які мають відношення до будь-якої організації, групи чи іншого об’єднання людей. Специфіка конструкції сорочки поло уможливлює нанесення логотипу тільки на спині, але в деяких випадках проводиться друк з обох боків.
Замовлення подібних виробів можливе у різних підприємствах, які мають відповідне обладнання та досвід роботи з подібними матеріалами. Якість зображення, що наноситься на футболки поло, відповідає рівню обладнання, що застосовується, а воно найсучасніше і не робить шлюбу або помилок.

Швидкий друк написів на спортивних майках – борцівках та безрукавках

Майки використовуються як у повсякденному стилі одягу, так і у спортивній формі. В обох випадках зображення, нанесене на майку, може стати ненав’язливим, але цілком ефективним способом подання реклами чи інформації. Нанесення таких зображень давно та стійко перебувають у моді, майки з логотипом на замовлення виготовляються великою кількістю спеціалізованих майстерень або ательє. Може бути використана будь-яка технологія нанесення, застосоване найсучасніше обладнання, що дає можливість створення якісного малюнка, стійкого до прання або інших дій.

Ціна замовлення безпосередньо залежить від його величини та складності роботи. Наприклад, повнорозмірний друк у будь-якому випадку обійдеться дорожче, ніж нанесення невеликого логотипу чи емблеми.