Uncategorized

Друк фото на тарілках

Одним з найбільш цікавих та затребуваних напрямків діяльності нашої друкарні є друк фото на тарілках в Ужгороді, що відрізняється привабливим зовнішнім виглядом та чудовою практичністю. Якщо Ви бажаєте порадувати своїх близьких, друзів чи колег незвичайним подарунком, скористайтесь оригінальною пропозицією від нашої компанії та замовте сувенірну тарілку з будь-яким, вибраним Вами зображенням або назвою та логотипом.

Друк на тарілках

Для цього ми переважно застосовуємо такі методи, як холодна і гаряча деколь, що характеризуються численними перевагами.
Холодне деколювання, яке також називають зсувним, має на увазі перенесення зображення на поверхню за допомогою звичайної води. Даний метод дозволяє досягти відмінних естетичних результатів, проте отриманий малюнок має недостатню стійкість до високих температур і стирання.

Виконаємо друк на тарілках та нанесення логотипів на сувенірні тарілки зі швидкою доставкою! Гарантуємо високу якість! Звертайтесь до нас!

Друк на тарілках – холодна та гаряча деколь

Тому холодну деколь ми використовуємо виключно для декоративних цілей.
Метод гарячого деколірування під час друку на тарілках ідеально підходить для нанесення будь-яких зображень на фарфорові, фаянсові, керамічні та скляні тарілки.

Його основними перевагами є:

  • бездоганна чіткість і схильність зображення до потьмарення;
  • висока стійкість виробу до миття;
  • довговічність зображення.

Дуже ефектно виглядає повна запечатка тарілки до країв, такий виріб стане чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру.

Також, за бажанням клієнта, ми можемо використовувати інші види нанесення малюнків та фотографій на тарілки. У будь-якому випадку, у нас застосовуються тільки найякісніші та абсолютно безпечні барвники.

Друк фото на тарілках зі скла та порцеляни

Друк фото на тарілках є чудовим варіантом подарунка на будь-яку урочистість – день народження, ювілей, весілля чи Новий рік. Тому ми готові виконати ваше замовлення терміново, з урахуванням усіх ваших вимог. Гарантуємо індивідуальний підхід та бездоганну якість. Можна також прикрасити змагання та турнір подарунковими тарілками.

Тарілки з логотипом компанії

Як подарунок діловим партнерам можна подарувати тарілки з логотипом Вашої фірми. Крім логотипу, такі подарункові вироби можуть прикрашати яскраві фотографії колективу, виробництва та видів міста.
Нанесення логотипу на тарілки ми здійснюємо за допомогою найнадійніших методів, що гарантують стійкість за будь-яких умов.
Виготовлення сувенірних тарілок у нашій друкарні обійдеться Вам дешево, проте Ви завжди можете бути впевнені у високій якості кожного виробу.