Uncategorized

Кавові та чайні пари з логотипом компанії

Друк логотипу на чашці та блюдце – ненав’язлива реклама

Замовте друк фірмового логотипу, дарчого напису, побажання чи слогана на подарунку на чашку та блюдце! Для кафе та ресторанів в Ужгороді це необхідність – логотип на кожній чашці працює на єдиний корпоративний стиль або рекламує певний бренд чаю чи кави. Наш дизайнер виконає макет логотипу безкоштовно, а менеджери порадять технологію нанесення логотипу на вибрані чайні чи кавові пари.

Чайні та кавові чашки зі блюдцями під логотип – класика на всі часи

Гарні чайні та кавові пари – це подарунки або рекламні сувеніри, які доречні в будь-якій ситуації. Ваші клієнти, співробітники, ділові партнери будуть користуватися таким подарунком щодня, а нанесений на чашку або блюдце фірмовий логотип, зображення або слоган рекламуватимуть Вашу компанію при кожному чаюванні. Використовуйте можливість зайвий раз нагадати про себе – подаруйте чайні або кавові пари з логотипом та перетворите чаювання чи перерву на каву на рекламну паузу!

За Вашим бажанням ми можемо зібрати індивідуальні набори з чайною або кавовою парою, додати кухонний текстиль, смачний джем та мед, шоколад та цукерки ручної роботи, оригінальне печиво з логотипом Вашої компанії. Зателефонуйте нашим менеджерам та обговоріть можливі варіанти, щоб Ваш подарунок був не тільки практичним, а й незабутнім.