Кожен спосіб нанесення логотипу на посуд в Ужгороді має свої особливості. Корпоративний посуд – ознака успішності компанії. Практичний посуд з логотипом може стати приємним подарунком для співробітників компанії, а також для ділових партнерів та потенційних клієнтів. Дарування посуду з логотипом – ознака гарного тону та доброзичливого відношення.
Всі люди регулярно користуються чашками та кружками. Не варто упускати можливість підвищення лояльності офісних співробітників або додаткової реклами. Використання такого посуду у власному офісі сприятиме виробленню у співробітників корпоративного духу, почуття причетності до спільної справи. Вашим клієнтам брендований посуд буде нагадуванням про приємну співпрацю, спонукаючи до його продовження.
Зазвичай для нанесення логотипів компаній використовуються такі види посуду: кухлі, тарілки, чайні пари, термокухлі, фляжки, пляшки для води, термоси. Ці невеликі предмети найчастіше використовуються у повсякденному житті.
Посуд із логотипами прослужить довго, завжди викликаючи приємні спогади. Для брендування компаній використовуються керамічні та металеві кружки.
Нанесення логотипу на посуд
Ми пропонуємо кілька варіантів нанесення на посуд написів та зображень.
1. Сублімація. Ця технологія друку дозволяє отримувати чіткі повнокольорові зображення. Застосовується для нанесення логотипів компаній на гуртки, тарілки та пляшки для води. Процес сублімації полягає у наступному. Спочатку логотип цифровим способом друкується на спеціальному папері, після чого переноситься на посуд. За допомогою сучасного обладнання папір щільно притискається до поверхні предмета, потім відбувається термоперенесення: фарби глибоко проникають у поверхню посуду під дією високої температури.
2. Гаряча деколь. Одна з найпопулярніших технологій нанесення зображень на керамічну та скляну посуд. Логотип, подібно до перекладної картинки, переноситься на поверхню з паперової основи, після чого закріплюється на ній при високотемпературному випаленні (1000 градусів Цельсія). За цієї технології застосовуються спеціальні фарби, до складу яких входять органічні та неорганічні сполуки. При випалюванні органічні речовини вигоряють, а неорганічні впікаються у верхній шар поверхні виробу.
3. Ультрафіолетовий друк. Дозволяє отримувати повнокольорові зображення на термокухлях, кухлях, пляшках для води, термосах. При цьому методі використовуються спеціальні чорнила, які полімеризуються при обробці ультрафіолетовим випромінювачем. На поверхні предмета утворюється міцна плівка із зображенням.
4. Тампонний друк. Можлива на всіх видах продукції, крім сублімаційної. М’який елемент (“тампон”), переносить логотип із друкованої форми на будь-які поверхні. Метод відносно простий та економічний, дозволяє отримувати добре пророблені зображення невеликих розмірів.
5. Гравірування. Застосовується на металевих виробах та виробах з покриттям Soft Touch.