Uncategorized

Кружки та чашки з логотипом

Так повелося, що кружки з логотипом компанії – один із найпростіших і найдієвіших способів виділити свою фірму в Ужгороді, заявити про неї як про респектабельну та надійну організацію. Це корисні елементи посуду для співробітників або товар, який можна пускати у вільний продаж.

Виробництво кухлів з логотипом вважається затребуваним та стабільним напрямком бізнесу. Виготовлення кухлів з логотипом вимагає застосування складної технологічної послідовності, хоча багато керівників спрощують завдання та наносять символіку на готові вироби. кружки з логотипом на замовлення можна отримати різними способами. Можна звернутися до виробника і запустити технологічний процес з нуля (зі стадії вихідної сировини) або просто надрукувати зображення на порожньому носії. В обох випадках основною різницею буде ціна, яка залежить від складності процесу та дизайну носія.

Звичайний посуд та кухоль брендований – це різні категорії продукції, хоча базовий функціонал у них абсолютно однаковий. Сувенірний кухоль з логотипом цілком може бути використаний за прямим призначенням, але при цьому він виконуватиме ще одне, неявне завдання — створювати рекламу компанії.

Ваша символіка організації буде на увазі – нанесення на кружки

Нанесення напису та символіки компанії на кухоль проводиться різними способами. Як правило, використовуються поліграфічні технології, що відповідають експлуатаційним вимогам, здатні забезпечити чіткість та стійкість зображення. Нанесення малюнка на кружках — процедура, яка потребує врахування умов та специфіки користування. Це постійний контакт з водою та руками користувача, що дуже інтенсивно впливає на малюнок.

Тому нанесення логотипу на кружки проводиться за допомогою максимально стійких матеріалів і технологій. Крім цього, кружки під нанесення логотипу повинні мати відповідні властивості — гладку поверхню, наявність достатнього місця для розміщення символіки. Звичайна схема складається з кількох кроків. Спочатку купують кружки оптом, нанесення виробляють одним із найбільш зручних способів. Найчастіше використовується сублімація – це метод, який обходиться дешево, але забезпечує необхідну якість та стабільність малюнка.

Має бути помітно — друк на кружках

Незвичайний друк на кружках є найпродуктивнішим та якісним способом брендування. Можуть бути використані різні технології, але практично всі вони дають очікуваний результат. Перш ніж замовити друк картинок на кружках у тій чи іншій поліграфічній організації, треба уточнити, який метод тут використовується та яке для цього є обладнання. І важливо знати адресу, де роблять друк на кружках та чашках.

Якщо потрібно виконати друк кухлів оптом, найзручнішим варіантом стане шовкографія. Однак вона погано підходить для нанесення логотипу на криволінійні підстави. Одним із найбільш ефективних способів нанесення є сублімаційний друк. Це методика, коли малюнок спочатку друкують на спеціальній плівці, а потім її щільно прикладають до кружки і нагрівають. В результаті гарячий барвник вбирається в пори лакового покриття, що розкриваються.

Подібним способом здійснюється нанесення будь-якого зображення, наприклад, друк фото на кухлі. Найкращим типом носія вважаються білі кружки для друку, на яких будь-який малюнок виглядає яскраво та чітко. Однак, важливо, щоб поверхня була покрита спеціальним лаком, інакше надруковане зображення швидко зітреться.

Брендовані чашки з логотипом

У будь-якому офісі періодично проводяться чаювання, без яких робочий процес втрачає свою ефективність. Використовуються або невеликі чашки для еспресо або капучіно, або більший посуд для чаю. Брендовані чашки перетворюють звичайний процес офісного чаювання на одну з робочих процедур, що входять до порядку робочого дня. Чайна чашка з нанесенням символіки або чашка кави з логотипом фірми ненав’язливо надають процесу солідність, збільшують в очах співробітників значущість своєї компанії.

Просто купити чашки з логотипом оптом не можна, символіку доводиться встановлювати окремо. Для цього потрібно знайти відповідне підприємство, де роблять чашки з логотипом на замовлення. Нанесення логотипу на чашки проводиться в профільних майстернях, що мають необхідні технологічні лінії. Ціна таких виробів дещо вища, ніж у звичайних чашок, але вартість одиниці зростає трохи. з логотипом компанії – один із найпростіших і найдієвіших способів виділити свою фірму, заявити про неї як про респектабельну та надійну організацію. Це корисні елементи посуду для співробітників або товар, який можна пускати у вільний продаж. Однак, незалежно від способу їх використання, фірмові кружки з логотипом постійно вирішують завдання просування компанії. При цьому у звичайному магазині не можна купити посуд зі своїм логотипом. Для цього необхідно звертатися до спеціалізованих підприємств, які виготовляють брендовані кружки на замовлення.