Uncategorized

Методи друку на футболках

Нюанси друку на футболках

Друк на футболках є продуктом поліграфічних проектів і зустрічається у звичайному житті в офісах та конторах як брендована продукція в місті Мукачеве, Берегове, Виноградів. Спочатку слід розібратися, які бувають способи друку принта на футболках.

Футболка вже давно перестала бути звичайним елементом гардеробу середньої людини. Вона є тонким механізмом маркетингу, переносником рекламного підтексту, незвичайним подарунком, способом заявити про себе та свої соціальні позиції. Всі ці різноманітні функції дозволяє виконувати послуга друку принта на футболці. До цієї послуги вдаються як приватні підприємці, які замовляю друк логотипів на футболках у великих масштабах, так і особи в індивідуальному порядку для створення одиничного продукту з оригінальним дизайном. Сучасні технології дозволяють друкувати й у конвеєрному режимі сотні одиниць товару, й у одиничному екземплярі.

Принт – у дослівному перекладі означає «друк», слово містить смислове навантаження ілюстрації, зображення, візерунка, орнаменту, нанесеного на матеріал.

Існує кілька основних методів друку на тканині:

  • шовкографія (даний метод використовується для створення плоских візерунків та зображень із залученням мінімального числа фарб (1-3). Під кожен колір створюється трафарет і почергово продруковується фарба. Метод недорогий за собівартістю, проте він підходить тільки для партії від 50 одиниць товару. Якість друку на виході високе, зображення на футболці довговічне);
  • цифрова (досить швидкісний метод друку на футболках. Процес нагадує друк на папері, тільки замість паперу футболка. Чорнило продруковується глибоко у волокнах тканини. Складність такої цифрової методики полягає у будівлі та правильних параметрів апаратури);
  • термотрансферний друк (назва говорить сама за себе. Зображення переходить на матеріал за допомогою високих температур і тиску. Малюнок можливо нанести навіть за наявності швів та вигинів матеріалу. Зображення здатне розтягуватися за параметрами виробу. А тканина підходить будь-якої якості: як синтетика, так і натуральні волокна );
  • сублімація (сублімаційний друк дозволяє нанести найчіткіше зображення або художній малюнок якості 4К. Спеціалізоване чорнило наносяться на сублімаційний папір, а потім під температурою переносяться на тканину. Метод розрахований на світлу, а краще білу тканину, у складі якої є не менше 50). Отримане зображення не меніться і не тріскається з часом);
  • термонаклейки (за популярністю б’ють всі рекорди. З їх допомогою можна легко і швидко прикрасити звичайну нудну футболку. Є плівкою, на якій з одного боку нанесено зображення, а з іншого – клей. Під високим тиском і температурою клей розплавляється і фіксує малюнок на матеріалі).

Щоб продовжити термін служби принта на футболці, слід дотримуватися певних правил при догляді та під час носіння виробу. Не слід збільшувати рекомендовану концентрацію пральних засобів. У жодному разі не можна використовувати відбілювачі та порошкоподібні пральні речовини. Також необхідно уникати віджиму руками – це легко травмує нанесений малюнок.

Замовити друк на улюбленій футболці можна тут. Наша компанія не перший рік займається друком, має досвід та знання особливостей технологічного процесу друку на футболках. Висока якість, приємна вартість, швидкість виготовлення – все це порадує самого розпещеного клієнта.