Uncategorized

Найкращі способи друку на футболках

Ви хочете, щоб ваш одяг був унікальним? Швидше за все, є певний дизайн, який вам подобається, але ви не можете знайти його у звичайних магазинах?

Можливо, вам час задуматися про розробку та друк власних футболок. Наша компанія може допомогти вам у цьому питанні і спеціально для вас ми підготували статтю про наші методи друку фото на футболках в Чернівцях.

Нам пощастило, що в наш час існує велика кількість варіантів друку. Залежно від ваших потреб, ви можете вибрати метод, який буде відповідати вашим вимогам та забезпечить найкращу якість.

Ось деякі з факторів, на які слід звернути увагу:

  • Не всі методи друку підходять всім тканин. Якщо вам потрібна футболка з темної бавовни, на неї не можна нанести принт методом сублімації, а синтетичну футболку методом DTG. Для кожного методу друку потрібно використовувати матеріал, для якого він призначений.
  • Якщо вам потрібно надрукувати сотні або тисячі футболок якнайшвидше, то варто звернути свою увагу на шовкографію, а якщо потрібен складний фотореалістичний малюнок на бавовні – вам доступні DTG і DTF. Для кожного виду друку ми вкажемо оптимальний термін та мінімальну кількість виробів, доступних до замовлення.
  • Вартість друку може відрізнятися. Вартість друку безпосередньо залежить від вибраного методу друку, розміру принта і кількості кольорів фарб, що використовуються в ньому, а також кількості різних принтів у вашому замовленні.

ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Якщо у вас вже багато років є футболка з печаткою, а вона все ще виглядає приголомшливо, то, швидше за все, вона була зроблена за допомогою трафаретного друку. Цей метод, відомий також як шовкографія, гарантує гарне відтворення дизайну. Багато компаній та брендів використовують цей метод, оскільки він завжди дає хороші результати.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДРУК

На основі вашого дизайну виготовляється трафарет із спеціальної плівки, на основі якого згодом переноситься на спеціальну сітку трафаретну.

Після сітка встановлюється на спеціальний верстат – шовкотрафаретну карусель, де вже розміщено до 6-8 футболок за раз. Після розміщення на сітку наноситься фарба необхідного кольору, яка за допомогою ракелю розноситься по всій площі сітки, переносячи принт на футболку. Після цього принт повинен висохнути і футболка вирушає у тунельну ІЧ-сушку. Після сушіння футболка готова до використання!

ДЛЯ КОГО ЦЕ ПІДХОДИТЬ

Хоча цей метод дає якісні результати, він не підходить для всіх. Він дійсно хороший, якщо ви хочете зробити велику кількість однакових футболок, тому що трафарет можна використовувати знову і знову. Великі компанії зазвичай покладаються цей метод при масовому виробництві футболок.

Цей метод найкраще підходить для друку одним кольором на одному виробі. Він також може друкувати багатобарвно, але якщо ви хочете друкувати складні дизайни, це може бути не найкращим варіантом.

ПЛЮСИ

  • Відмінно підходить для великих обсягів
  • Термін друку – від 4 робочих днів
  • Термін служби – в середньому до 40 прань

МІНУСИ

  • Оптимальне замовлення від 50-100 штук
  • Не підходить для повнокольорових дизайнів
  • Не підходить для змінних даних на замовлення (прізвище, ім’я, номер тощо)

СУБЛІМАЦІЯ

Цей метод відмінно підходить для великих та складних малюнків. Якщо ви бачите футболку, яка покрита принтом від шва до шва, швидше за все, вона була зроблена цим методом.

Є один важливий момент, який слід зазначити щодо матеріалу футболки. Сублімацію можна використовувати лише на синтетичних тканинах. Наприклад, вона дає найкращі результати на поліефірних тканинах. Якщо ви хочете використовувати цей метод на бавовняній футболці, результати будуть жахливими.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДРУК

Для початку ваш принт роздруковується на спеціальному папері та спеціальним чорнилом для сублімаційного друку.

Це відрізняється від трафаретного друку тим, що принт проникає безпосередньо в тканину, а не просто лягає поверх матеріалу. В результаті ви можете дуже чітко бачити кольори та дизайн, але не можете відчути сам малюнок, доторкнувшись до нього.