Uncategorized

Оригінальний друк фото на кружках

Посуд із оригінальним зображенням – це незвичайно, красиво та стильно. Друк фото на кружці стане хорошим і недорогим подарунком для друзів чи родичів в Ужгороді.

Чому варто надрукувати фото на кружці?

Кружки з фотографією – це вже свого роду класика. Вони користуються особливою популярністю недарма. Ось їхні основні переваги перед іншими подарунками:

Універсальність. Можна дарувати людям будь-якої статі та віку, членам сім’ї та колегам.
Користь. Такий презент обов’язково знайде своє місце на роботі чи вдома.
Різноманітність варіантів: від класичних келихів для різних напоїв до кавових чашок або кухлів під пиво.
Частота використання. З ранку ми снідаємо, а в обід п’ємо каву чи чай на роботі. Вибравши келих під ці напої як подарунок, можна не сумніватися: хоча б раз на день людина триматиме його в руках. Отже, згадувати про вас.

Як вибрати кухоль для друку?

При виборі такого подарунка потрібно враховувати, кому ви його вручатимете. Чоловікам можна піднести кухоль під пиво. На річницю закоханим варто подарувати пару з двох кухлів із їхніми фотографіями. Такий презент також буде доречний і як подарунок другій половинці. Кавовий кухоль – приємний та корисний подарунок для поціновувачів цього ароматного напою. Універсальний варіант – класичний білий або кольоровий кухоль. З неї можна пити чай, сік, лимонад – все, що завгодно.

Декілька рекомендацій:

Надати виробу оригінальність можна за допомогою напису. Напишіть побажання, ініціали винуватця свята або вкажіть пам’ятну дату.
Можна взяти готовий варіант оформлення: наприклад, із сердечками, у військовому стилі чи з новорічною тематикою. Для завершення дизайну достатньо вибрати потрібне фото.
Не обов’язково друкувати на келиху фото самого винуватця урочистостей. Батькам або власникам домашніх тварин сподобається кухоль із зображенням їхньої дитини чи вихованця.
Ще один варіант – яскрава кружка з портретом улюбленого актора/співака/футболіста, героєм мультфільму, казки чи кінокартини.
Можна створити власний неповторний дизайн: намалювати картинку у фотошопі, відсканувати малюнок своєї дитини та зберегти у потрібному форматі тощо. Виявіть фантазію, і ваш подарунок гідно оцінять!

Сьогодні замовити кухоль з фото дуже просто. Зробити це можна в спокійній домашній обстановці через інтернет. Готові варіанти оформлення полегшують процес створення дизайну. А функція попереднього перегляду дозволяє переконатися у правильності рішення.