Uncategorized

Особливості нанесення логотипу на кружки

Ми виконуємо замовлення на брендування посуду в Ужгороді терміново та якісно. У нас є своє виробництво та чітко відпрацьована схема роботи. Ми можемо запропонувати наступні види нанесення логотипу на чорні кружки:

  • Сублімаційний друк дозволяє пігменту глибоко проникати у поверхню кружки під дією високої температури. Якщо нам потрібно отримати яскравий малюнок або напис з чіткими контурами, то сублімація на чорних кружках дозволяє досягти такого ефекту.
  • Деколь наноситься на вироби зі скла та кераміки. Зображення спочатку друкується на папері, прикріплюється до виробу, а потім разом з ним обпалюється у печі при високих температурах. Логотип та будь-які зображення, нанесені в такий спосіб, не стираються під час миття в посудомийній машині.
  • Тампонний друк дозволяє наносити зображення на будь-які об’ємні поверхні, а також на поверхні зі складною геометрією або в важкодоступних місцях.

Один із найпопулярніших сувенірів у світі після ручки та футболки – це кружка. Чай та кава п’ють усі, а значить логотип вашої компанії буде завжди перед очима.

Стильний, оригінально оформлений кухоль чорного кольору з логотипом – це відмінний бізнес-сувенір, приємний презент та гарний рекламний продукт. Вона може стати недорогим універсальним подарунком, який підходить на всі випадки життя.

Наприклад, постійним клієнтам як додаток до великого замовлення. Такий знак уваги, швидше за все, спонукає клієнта купувати у вас. Діловим партнерам, інвесторам, постачальникам як знак надії на подальшу плідну співпрацю.

На чорному тлі добре читаються яскраві написи, вони привертають увагу. Багато замовників віддають перевагу саме цьому варіанту, тому що вважають, що малюнок на кружці виглядає більш виразно.

Вибирайте, який варіант вам більше сподобається:

  • чорні кружки циліндричної або конічної форми;
  • керамічна чорно-біла кружка з круглою ручкою, чорна всередині та біла зовні;
  • подібний варіант, але з ложкою у комплекті;
  • чорний кухоль-хамелеон, який змінює колір під дією температури.