Uncategorized

Популярні кружки з логотипом та фірмові чашки

Не дивно, що сувенірні кружки з логотипом компанії – це один із важливих атрибутів будь-якої серйозної фірми в Ужгороді. Брендовані скляні або керамічні кружки виконують відразу кілька завдань — крім основних функцій, вони об’єднують колектив, демонструють солідність та респектабельність компанії, показують гостям та партнерам високий рівень та серйозне ставлення до своєї діяльності. Крім цього, корпоративні кружки та чашки роблять ефективну рекламу фірми, причому діють настільки тонко, що люди запам’ятовують назву фірми, не підозрюючи про це.

У продажу є чимало виробів із різними видами маркування. Однак, одразу купити кружки з логотипом своєї компанії не вдасться. Їх доведеться замовляти у спеціалізованих підприємствах. Як правило, виробництво посуду знаходиться в одному місці, а нанесення логотипу на чашки – в іншому. Є підприємства повного циклу, які мають усім необхідним устаткуванням, та його одиниці. Тому, щоб замовити кружки з лого, треба спочатку придбати необхідну кількість «порожніх» виробів, передати їх у поліграфічні цехи чи майстерні, звідки забирають готові, брендовані вироби.

Якісний друк на кружках – не скрізь роблять однаково

Відомо, що друк логотипу на кружках вимагає використання якісних та довговічних методик. Необхідно враховувати умови експлуатації, часте миття за допомогою спеціальних засобів, контакти з вологою та іншими агресивними для фарбування речовинами. Термін служби кухлів досить великий, і малюнок повинен зберегтися на весь час експлуатації. Тому, брендування подібних виробів виробляють за допомогою найстійкіших та найнадійніших методик (УФ друк, флексографія тощо). Це важливий момент, оскільки, якщо зробити друк на кухоль із використанням недовговічної фарби або слабкої технології, малюнок швидко зітреться. Виріб буде цілком придатним для виконання своїх базових завдань, але його вигляд буде зіпсований. Кухоль виглядатиме неакуратно, що для іміджу компанії стане серйозним мінусом.
Як правило, друк кухлів здійснюють у спеціалізованих поліграфічних цехах. Для цього купують певну кількість чистих (порожніх) виробів, передають їх у майстерню, надають (або замовляють) логотип. Крім цього, обговорюють інші моменти – місце розміщення малюнка, додаткові послуги тощо.

Вирішити питання конструктивно – кружки на замовлення

кружки з різними видами малюнка завжди виготовляються лише на замовлення. Знайти потрібний варіант у вільному продажу вкрай складно (винятком можуть стати лише вироби з вітальними написами, але це випадково). Тому в більшості населених пунктів діють спеціалізовані майстерні, де виробляють послуги з нанесення різних зображень, символіки тощо. Кухоль або чашка з печаткою на замовлення — не єдиний вид їх діяльності, але подібні послуги займають досить велику частину від загального обсягу роботи.
Великою популярністю користуються кружки із написом на замовлення. Це можуть бути просто веселі тексти, кумедні двовірші, іменні вироби. Тут дуже багато варіантів, від вітання з різними святами чи ювілеєм, до простого нанесення імені власника. Крім цього, часто зустрічаються іменні кружки з фотодруком, коли на бічну (або внутрішню) сторону виробу наноситься принт із фотографії власника. Такі сувеніри популярні для іменинників чи ювілярів, переможців різних офісних змагань.

Акуратне нанесення на кружки та чашки

Кухоль з нанесенням зображення значно виграє як функціональний виріб, водночас набуваючи додаткових властивостей. Чашка стає інструментом реклами та просування компанії, показує свою приналежність певній людині, виділяє свого власника.
Нанесення логотипу на кружки проводиться у різний спосіб і різні поверхні. Це може бути зовнішня або внутрішня бокова сторона, повна заливка всієї поверхні одним кольором як тло з розміщенням логотипу в центрі. Іноді разом з логотипом наносять кольоровий обідок по краю або на відстані від нього, фарбують ручку, роблять додаткові малюнки тощо.

Як правило, перед оформленням замовлення в поліграфічних майстернях слід придбати «порожні» кружки під нанесення малюнка. Купуються кружки оптом, нанесення проводиться тільки на готові носії. Багато виробників продають подібні вироби, ціна яких помітно нижча, ніж у моделей, що йдуть у вільний продаж. Це можуть бути керамічні чашки або емальовані кружки, нанесення зображення здійснюється відповідно до особливостей матеріалу або покриття. Якість малюнка залежить від обраної технології, форми та матеріалу носія.