Uncategorized

Популярні тренди принту

Друк на одязі вже давно став невід’ємним елементом дизайну в місті Львів. Сучасна технологія друку дозволяє нанесення на тканину будь-яке лого зображення незалежно від розміру, використовуваної палітри та наявності дрібних деталей.

Футболка – один із найпопулярніших предметів гардеробу, як жінок, так і чоловіків. Її можна побачити на людях будь-якого віку, комплекції та достатку. Тому немає нічого дивного в тому, що саме футболку найчастіше обирають як «полотно» для нанесення принтів.

Модні тенденції змінюються щосезонно. Це відбивається і на виготовленні дизайнерського одягу, де застосовується метод термодруку чи сублімації. Що цікаво тренди у чоловічій та жіночій моді іноді збігаються. Але це скоріше виняток, ніж правило.

Жіночі принти

Цього року у прекрасної статі особливо популярні такі мотиви:

  • Флористика. Йдеться не про забарвлення в дрібну квіточку, а про великі зображення з детальним промальовуванням. Популярні незвичайні види квітів та форми листя, рослинні абстракції.
  • Аніме та мультиплікаційні герої. Міккі-Маус, Вінні-Пух та інші герої Дісней, а також відомих казок, як і раніше, в тренді. Що цікаво, такі «дитячі» футболки відмінно поєднуються з суворішим одягом: спідницею-олівцем, прямими штанами. Не менш популярні герої аніме: від Наруто до Аріетті. Останні користуються попитом у молодих дівчат і підлітків.
  • Геометрія. Ламані лінії, зигзаги, абстрактні фігури – все це використовується не тільки для прикраси виробу, але й для суто практичних цілей, наприклад витягування силуету.
  • Анімалізм. Імітація тваринного забарвлення, як і раніше, популярна, особливо у поєднанні з кольоровою футболкою, наприклад із виробом відтінку хакі.

Деякі тренди тримаються ще з минулого року, інші стали новинками цього. У будь-якому випадку, це найбільш популярні варіанти індивідуальних принтів, які замовляють представниці прекрасної статі.

Чоловічі принти

Втім, не відстають і представники сильної статі. Найбільш популярними варіантами на сьогодні є:

  • Фотографії. Це можуть бути фронтмени улюбленого гурту, гравець команди, за яку вболіває модник або просто оригінальне фото, вивужене на просторах інтернету.
  • Жартувальні принти. Такі зображення часто замовляються для вечірок, хлопчаків або веселих фотосесій.
  • Камуфляж. Один із найулюбленіших чоловічих мотивів. Як і жінки, вони примудряються поєднувати камуфляжні футболки як з джинсами, так і з класичними вельветовими брюками.
  • Спорт. Імітація форми улюбленої футбольної команди стане чудовим подарунком, як собі, так і найкращому другу.

А ось популярні раніше футболки з краватками та підтяжками, більше не в тренді. Вони успішно перекочували до дитячого гардеробу.

Незважаючи на безліч трендів і модних тенденцій, кожен може сам вибрати цікавий йому принт або самостійно створити ескіз. Таким чином кожен замовник може відчути себе справжнім модельєром.