Компанія RestoGraff виконує

 • Деколь брендування—нанесення зображення на поверхню скла та кераміки з подальшим запіканням фарби у поверхню, що забезпечує додатковий захист брендованого посуду. Підвищує стійкість чіткого зображення при активному використання посуду в побуті, у тому числі регулярне миття в посудомийних машинах. Висока якість та безпечність фарб та технології покриття підтверджена належними сертифікатами. Мінімальний розмір зображення від 1 мм, при цьому відсутні обмеження по розташуванню. Ваш фірмовий знак можна розмістити як на широких пласких поверхнях, так і на складних формованих площинах (вушко чашки, денце келиха та інші).
 • Професійний шовкодрук — нанесення зображення на текстиль через спеціальну форму. Наші спеціалісти удосконалили процедуру для підсиленням занурення фарби у волокна. Завдяки додатковій обробці термопресом зображення на текстильних виробах від RestoGraff надійно закріплюється у виробі та витримує агресивний вплив на текстиль (часті прання та механічні згини). Мінімальний розмір зображення 5мм, максимальний — до 40 см. На одному виробі можна розміщати декілька зображень, комбінуючи розміри та кольори.
 • Сублімаційний друк — повноколірний друк на сувенірній продукції, кераміці та текстилі. Зображення своєю чіткістю та точністю кольорової передачі максимально відповідає наданому взірцю.

З нами ви отримаєте:

 • великий асортимент продукції під нанесення — текстиль від Stedman, фарфоровий посуд Lubiana, Helfer та інших провідних європейських виробників. Сучасне обладнання також дозволяє наносити зображення на ваші взірці.
 • надійну технологію — безпечність використовуваної методології деколь-нанесення підтверджена відповідною сертифікацією.
 • преміальні матеріали для друку — висока якість передачі кольору, підвищена стійкість до зовнішніх впливів.
 • швидке виконання замовлення з моменту погодження — від 3 днів.
 • замовлення «під ключ» — ви обираєте матеріали та надаєте макет для друку, а все решта зробить команда RestoGraff:
 • відберемо обрані вами матеріали, захистивши вас від питань виробничого браку продукції
 • забрендуємо згідно затвердженого макету;
 • доставимо ваше замовлення надійно упакувавши, щоб уникнути транспортного браку.

Компанія RestoGraff виконує друк на посуді та текстилі, що надійно служитиме роками. Ми гарантуємо якість виконання кожного замовлення та вигідні
умови співпраці!

Наше виробництво

Деколь

Деколь брендування — нанесення зображення на поверхню скла та кераміки з подальшим запіканням фарби у поверхню, що забезпечує додатковий захист брендованого посуду. Підвищує стійкість чіткого зображення при активному використання посуду в побуті, у тому числі регулярне миття в посудомийних машинах. Висока якість та безпечність фарб та технології покриття підтверджена належними сертифікатами. Мінімальний розмір зображення від 1 мм, при цьому відсутні обмеження по розташуванню. Ваш фірмовий знак можна розмістити як на широких пласких поверхнях, так і на складних формованих площинах (вушко чашки, денце келиха та інші).

Сублімація

Сублімаційний друк — повноколірний друк на сувенірній продукції, кераміці та текстилі. Зображення своєю чіткістю та точністю кольорової передачі максимально відповідає наданому взірцю.

Шовкодрук

Професійний шовкодрук — нанесення зображення на текстиль через спеціальну форму. Наші спеціалісти удосконалили процедуру для підсиленням занурення фарби у волокна. Завдяки додатковій обробці термопресом зображення на текстильних виробах від RestoGraff надійно закріплюється у виробі та витримує агресивний вплив на текстиль (часті прання та механічні згини). Мінімальний розмір зображення 5мм, максимальний — до 40 см. На одному виробі можна розміщати декілька зображень, комбінуючи розміри та кольори.