Uncategorized

Посуд з логотипом: особливості та сфера застосування

У різноманітності інструментів реклами, друк на посуді виявляється одним із найцікавіших способів просування будь-якого бренду. Але на жаль, далеко не всі компанії, що займаються виготовленням брендованої продукції, можуть взятися за виготовлення чашок, кухлів або тарілок з логотипом вашої компанії через відсутність якісних заготовок або необхідного обладнання.

Посуд з логотипом: особливості та сфера застосування

По-перше, посуд на замовлення актуальний для великих офісів, виконуючи відразу кілька функцій: дотримання фірмового стилю, відповідність загальної концепції оформлення приміщень, підтримка корпоративного духу серед співробітників.

По-друге, логотип, що красується на чашці або блюдце, а також вигравірований на ложках або столових приладах, дозволить створити гарний імідж компанії в очах потенційних ділових партнерів і стане чудовим подарунком до ювілею компанії.

При необхідності, ми можемо створювати унікальні набори столових приладів, а також ексклюзивні сервізи, які точно не будуть припадати пилом на полицях, а радувати співробітників, клієнтів і партнерів кожен день. Більше того, для подарункових наборів розробляється спеціальна, презентабельна упаковка, оформлена відповідно до фірмового стилю вашої організації.

По-третє, її можна використовувати як подарунок при проведенні різних промо-акцій, рекламних кампаній щодо покращення репутації бренду або презентації нових товарів чи послуг, підвищуючи ймовірність того, що потенційний клієнт захоче купити щось саме у вас.

Крім того, посуд з логотипом є обов’язковим атрибутом кафе, бару та ресторану, що намагається підтримувати престиж та правильний імідж. Також, вона може стати чудовим варіантом для подарунка до будь-якого свята, будь то день народження окремого співробітника, корпоративне святкування Нового року або презент для потенційних ділових партнерів після завершення успішної угоди.

Переваги кухонного посуду на замовлення

У порівнянні з іншими видами рекламно-сувенірної продукції брендовані чашки, тарілки, термоси:

  • Може доповнити інші корпоративні подарунки;
  • Забезпечує максимально ненав’язливу рекламу вашого бренду;
  • сприймається набагато простіше, ніж інші види рекламних сувенірів;
  • Підходить як для подарунка, так і для щоденного використання в офісі.

Рішення про замовлення невеликого набору з кількох фірмових кухлів не створить навантаження на бюджет і стане доповненням для їдальні офісу вашої організації.

Виготовлення посуду на замовлення: способи та особливості

Нанесення зображень, а також друк фото на посуді може здійснюватися кількома способами:

  • Термосублімація. Має на увазі використання спеціальних білих заготовок з перенесенням зображення за допомогою термопресу, посуд відрізняється гарною якістю малюнка, підвищеною стійкістю до стирання. Метод забезпечує перенесення повнокольорового зображення на всю поверхню кружки, у тому числі — зовнішню частину ручки та пригубну зону, перетворюючи просту кухоль на рекламний носій з максимально ефективним використанням рекламної площі для розміщення більших обсягів інформації;
  • Гаряча деколь. Для нанесення логотипу, фотографії або іншої картинки використовується спеціальна керамічна фарба, що закріплюється на поверхні під впливом високих температур;
  • Холодна деколь. Забезпечує чудову якість малюнків, але змивається звичайною водою, тому найчастіше використовується для створення сувенірів, які не використовуються у побуті;
  • Гравіювання. Може бути ручною, механічною або лазерною, використовується при роботі з металевими виробами та покриттями софттач з м’якою, гумовою, гладкою на дотик поверхнею: термосами, флягами, кружками і т.д. Під час роботи з softtouch використовується газовий лазер, який знімає верхню поверхню виробу з оголенням внутрішнього шару з подальшим розкриттям дзеркальної поверхні або внутрішнього кольору виробу. Підходить лише для нанесення логотипів.