Uncategorized

Посуд із логотипом: коли функціональність зустрічається зі стилем

Методи нанесення логотипу на посуд

Найпопулярніший метод нанесення логотипу на керамічному посуді – це деколь. Деколювання – найнадійніший метод. Логотип та будь-які зображення, нанесені таким способом, не стираються під час миття в посудомийній машині.

Але крім того, на деяких предметах нашого каталогу можна зробити тамподрук, кругову шовкографію. На виробах, покритих спеціальним полімером, можна зробити сублімацію. У багатьох виробів є металеві елементи і на них можна зробити гравіювання.

Посуд, будь то кухлі, чашки або чайники, завжди займає особливе місце на кухні та столі. Коли на ній присутня логотип компанії або оригінальна символіка, вона стає ще більш значущою, служачи не тільки своєму прямому призначенню, але і є нагадуванням про ваш бренд. З цією рекламою клієнт контактує у приємній йому домашньої обстановці.

Брендування посуду: мерч, який завжди під рукою

Кухоль з логотипом на робочому столі або чайник із символікою бренду на кухонній полиці не лише прикрашають простір, а й служать нагадуванням про ваш бренд. Друк на посуді – це спосіб створення щоденного контакту з вашими партнерами та клієнтами, навіть якщо вони просто наливають собі чаю чи каву.

Персоналізація кухонного посуду стає чудовим рішенням для компаній, які бажають зміцнити свою позицію на ринку. Такий мерч привертає увагу і є довгостроковою рекламою в домашніх умовах або офісі.

Посуд із логотипом як корпоративний подарунок

Напередодні свят або як знак визнання, посуд з брендуванням стає відмінним вибором. Це практичний та стильний подарунок, який буде використовуватись довгий час, підтримуючи зв’язок між вашою компанією та одержувачем.

Якщо Ви розглядаєте можливість замовлення посуду з нанесенням логотипу, будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів для оформлення замовлення.