Uncategorized

Посуд із логотипом

Чашки, склянки та кухлі стали популярним корпоративним подарунком. Їх зручно використовувати в офісі, щоб наголосити на спільності колективу, можна дарувати клієнтам, партнерам, спонсорам, використовувати як промо продукцію. Після нанесення логотипу посуд перетворюється на рекламний інструмент, який працюватиме протягом усього терміну служби виробу. Ненав’язливе нагадування відкладається у пам’яті, не викликає неприємних асоціацій, формує позитивний образ бренду.

Якщо вам потрібна консультація, який посуд купити, яке краще нанесення зробити і т.д., то зв’яжіться – детально все розповімо і відштовхуючись від досвіду допоможемо.

Брендування посуду

Існує кілька способів перенесення зображення на посуд:

  • Тамподрук. Дозволяє друкувати на циліндричних поверхнях, максимальний розмір картинки 4х4 см. Термін виконання замовлення посуду з логотипом від 1 дня. Один із найшвидших та економічних варіантів. Мінус принт можна подряпати.
  • Сублімаційний друк. Підходить тільки для білих, прозорих, кольорових кухлів під сублімацію, терміни до 1000 екземплярів на день. Матеріали: фарфор, кераміка, скло.
  • Деколь. Зображення переноситься на поверхню посуду за допомогою паперового носія при високотемпературному випаленні. Принт стійкий до механічних пошкоджень, гарячої води, немає обмежень за розміром. Мінус: метод дорогий та довгий, від 10 днів на партію виробів.
  • Лазерне гравіювання. Застосовується для бронювання металевих, скляних та пластикових кухлів, склянок, келихів тощо. буд. Зображення зберігається протягом усього терміну служби виробу.