Uncategorized

Принти або іншою корпоративною символікою

Друк фото на футболках з доставкою в місто Чернівці є однією з пріоритетних сфер діяльності нашої компанії. Не перший день працюючи в цій галузі, ми пропонуємо найширший модельний ряд різного, але однаково якісного та красивого одягу, аксесуарів, подарункових наборів текстилю, сувенірів для рекламних акцій та ін.

Зверніть увагу! Наявність власного виробництва, оснащеного сучасним високопродуктивним обладнанням, забезпечує доступну вартість одягу та аксесуарів з натуральної бавовни. Не менш важливим є й те, що ми підтримуємо оптимальні ціни на друк.

Прагнучи відповідати запитам усіх клієнтів, ми пропонуємо різні:

  • кольори – білий, чорний, зелений, синій, жовтий та інші;
  • способи нанесення написів на одяг, а також текстильні сувеніри та подарунки – вишивка, сублімація, шовкографія, цифровий друк та інші технології;
  • варіанти тканини – матеріал відрізняється за щільністю, складом, іншим параметрам;
  • фасони футболок – чоловічі та жіночі, класичні, з коротким і довгим рукавом, прямі та приталені, з різною формою вирізу, для спорту та на кожен день;
  • варіанти комплектації – друк на одній футболці, підготовка подарункового набору, оптові партії одягу та аксесуарів;
  • види принтів – логотипи, рекламні зображення, тематичні написи, наприклад, вітання зі святом (Новий рік, день народження тощо).

Більш того! У нашому каталозі представлені дитячі футболки, а також інший текстиль та трикотажні товари під нанесення. Ви можете замовити сорочки, світшоти, толстовки, аксесуари, сувенірні вироби та подарунки, а також зробити заявку на сублімацію чи шовкографію. Важко вибирати модель або метод друку? Скористайтеся професійною допомогою. Наші фахівці завжди готові порекомендувати як одяг та подарунки, так і спосіб нанесення зображення на футболки, аксесуари та інші товари.

Область застосування

Класична футболка з логотипом по-справжньому універсальна. Цей одяг зустрічається у дитячому, жіночому, чоловічому гардеробі. При цьому сфера її застосування в рази ширша, ніж вважається.

  • Уніформа. За допомогою друку логотипу на грудях або рукаві футболки можна підкреслити фірмовий стиль в уніформі працівників торгівлі, співробітників кур’єрських служб і т.д. Але це ще все, адже брендований одяг використовують не лише під час продажу чи доставки товарів повсякденного попиту. Наша компанія виготовляє набори футболок з бавовни для освітніх закладів, спортклубів та ін. Будь-яка спортивна секція може зробити замовлення на пошиття футболок та подальше нанесення своєї емблеми. Таке рішення одночасно служить двом цілям — виконує ідентифікаційну функцію та гуртує колектив.
  • Промоподарунок. Низька вартість виготовлення футболки з логотипом перетворює її на ідеальний промоподарунок. При цьому варто врахувати, що споживачі приймають корисну подарункову продукцію з більшим задоволенням, ніж звичайні сувеніри. Що це означає на практиці? Все просто! Футболка з якісно надрукованим логотипом, принтом або іншою корпоративною символікою, ціна якої можна порівняти з вартістю іграшки-антистресу або брелока, більш ефективно підвищує лояльність ваших клієнтів. За бажанням подарунок можна перетворити на набір, доповнивши футболку стильним головним убором або іншим аксесуаром.
  • Реклама організації. Чоловічі та жіночі футболки з друком логотипу — це не лише подарунок, а й чудовий рекламний майданчик. Вони сприяють зростанню впізнаваності та запам’ятовування бренду. Причому це твердження є правильним для всіх бізнес-сегментів. Виробництво продуктів, торгівля промисловими товарами, сфера послуг футболка з корпоративною символікою доречна скрізь. Більш того! На ній можна розмістити не лише логотип, а й іншу інформацію про бренд. Наприклад, замовники часто просять надрукувати на спинці футболки назву організації, години роботи, номери телефонів та інші контактні дані.