Uncategorized

Принти на толстовках на замовлення

З появою нової технології DTF друку стало можливим нанесення барвистих малюнків та навіть фото на одязі із будь-якого матеріалу. Власники великих підприємств у місті Львів або торгових центрів або творці власного бренду одягу часто використовують друк принтів на толстовках як рекламний хід. Футбольні клуби та успішні музичні продюсери замовляють друк на толстовках оптом, поміщаючи на одяг портрети кумирів. Ви також можете використовувати можливості сучасного друку для просування власного бренду чи реклами товарів та послуг.

Толстовка – важлива частина повсякденного гардеробу. Це простора та зручна кофта із щільної теплої тканини (зазвичай бавовняної) або трикотажу. Сучасні моделі виглядають дуже стильно та спортивно: довгі рукави, округлий низький комір без застібки, низ прилаштований на гумку. У теплу пору року толстовку можна використовувати як верхній одяг, а восени та взимку вона допоможе створити багатошаровий ансамбль. Для того щоб перетворити звичайну толстовку на фірмову, ми пропонуємо зробити друк на толстовці, помістивши на неї логотип або барвистий малюнок.

Для чого наносять принти на толстовки

  • Ефективна реклама. Якщо ви хочете просунути новий бренд в рамках компанії імпортозаміщення або провести вдалу рекламну кампанію, використовуйте оригінальний друк на толстовках на замовлення, у Львові вона має велику популярність. Це може бути оригінальна фотографія чи модний слоган, кумедний малюнок чи логотип підприємства. Брендований одяг – чудовий спосіб виявити індивідуальність, привернути увагу. Яскравий предмет гардеробу у спортивному стилі не лише зігріє за прохолодної погоди, а й створить чудовий настрій.
  • Створення фірмового стилю. Ще один спосіб звернути на себе увагу та послужити рекламою нового продукту чи послуги – виконати брендування фірмового одягу. Саме тому відомі торгові мережі та великі компанії часто просять виконати для них друк логотипу на толстовках. Розмір та колір логотипу може бути будь-яким, також можна доповнити його рекламним слоганом чи девізом підприємства.
  • Особливо ефектно виглядає друк принта на толстовці, пофарбованій у корпоративні кольори компанії. Це універсальний робочий одяг для кур’єрів, продавців, менеджерів компанії, який вони із задоволенням носять. Крім того, друк на толстовках на замовлення – чудова ідея для проведення семінару, тимбілдингу на природі. Ми можемо нанести на одяг назву фірми, дати проведення заходу чи корпоративний слоган.
  • Модні колекції одягу. Часто модельєри використовують друк на толстовках для створення нових колекцій одягу. Вони вибирають модні кольори та сюжети, які користуються актуальністю цього сезону. Для різних категорій населення використовуються різні принти та малюнки. Так, для жіночих моделей застосовується багатобарвний якісний друк на толстовках, використовуються витончені шрифти та додатковий декор – стрази чи бусинки. Вона, як і друк на дитячих толстовках, часто робиться за допомогою нової технології DTF, що дозволяє отримати більш довговічні зображення, здатні витримати частий прання. Дизайнери вибирають для дітей сюжети з героями улюблених мультиків чи казкових персонажів.
  • Прояв власного смаку та індивідуальності. Багато хто замовляє друк зображень на толстовках, щоб виділитися з натовпу і заявити про свої переваги. Це може бути фотографія кумира чи модний слоган, кумедний малюнок чи логотип футбольного клубу. Це чудовий спосіб виявити індивідуальність, привернути увагу. Яскрава стильна предмет гардероба підніме настрій, зігріє в негоду.