Uncategorized

Принти на футболках

Друк фото на своїх футболках чи наш крій з доставкою в місто Хмельницький, Ужгород, Вінниця – що вибираєте? Хочете з коротким рукавом – будь ласка, бажаєте майку – жодних проблем. Якщо потрібно утеплитись, чому б не вибрати поло, світшоти, … але щось нас занесло, адже ми говорили про друк на футболках. Вільний крій або приталений з коміром або без нього, з виточками, з варіантами вирізу, ми готові зробити все, що вам хочеться. Але це не означає, що ви не зможете звернутися до готового виробу.

Погодьтеся, футболки займають більшу частину шафи сучасного міського мешканця. Меми, написи, персонажі улюблених серіалів та герої коміксів, звірята та геометричні принти, та хоч чиєсь обличчя… Якщо це спеціальні футболки для друку, на них може бути зображено все, що завгодно. Вибір малюнка завжди залишається за вами, а ось з приводу розташування ми можемо дати вам кілька порад.

Де зробити принт?

Місце може бути будь-яким. На грудях, на спині, на всю ширину або локально. А можливо зробити маленьке зображення на рукаві або внизу, у підгинального шва? Розфарбуйте футболку від шиї до стегон, створіть одне цільне зображення або нанесіть багато дрібних у потрібному вам порядку. Якщо творчої жилки не спостерігається, і ви вважаєте за краще довіряти професіоналам. Від вас знадобиться макет, малюнок або опис.

Щоб не почуватися ніяково, заздалегідь рекомендуємо відповісти на такі питання:

  • Яким буде розмір футболок та колір фону? Однорідним чи складовим?
  • Де потрібно розташувати принт?
  • Чи потрібна допомога з макетом?
  • Що важливіше – яскравість зображення чи півтону?
  • З якою метою ви замовляєте партію? Питання задається виключно з міркувань зручності та доречності матеріалу.
  • Якому типу тканину віддаєте перевагу?
  • Якого розміру партію плануєте замовити?

Запитання прості, але важливі. Без відповідей на них оформлення замовлення може затягнутися, а ми впевнені, що вам це не потрібно

Варіанти обладнання для друку

Незалежно від того, чи ви друкуєте самостійно або користуєтеся допомогою професіоналів, технічна сторона має значення. Принципова різниця у виборі принтера для друку полягає в роботі з готовим виробом або кроєм.

Друк на футболках

Принтери, придатні для друку на футболках, відрізняються більш лояльною вартістю та невеликим набором кількості форматів друку (як правило, до А2). При цьому серед інших представників категорії вони відрізнятимуться способом перенесення зображення (з використанням паперу або прямого нанесення), яскравістю зображення, можливістю роботи з натуральними або синтетичними тканинами. Але ця тема для іншої статті, а поки що перейдемо до пристроїв для нанесення принта на крій.

Друк на крої

Широкоформатний друк видаляє рамки. Хочете, друкуйте зображення на футболці, хочете – на рекламному банері. Межі гнучкі і в промислових масштабах такий пристрій є вигіднішим. Але якщо ви просто бажаєте створити партію футболок, зупиніть вибір на легких варіантах.

У переліку обов’язкових питань, написаних вище, був один тип тканини. Насправді це відправна точка. Від відповіді залежить тип друку, фарби, обсяги, термін служби та ваша задоволеність виробом загалом. Тому давайте обговоримо матеріали, які підходять для нанесення фотографій та написів на футболки, докладніше.

Види тканини для нанесення принта

Тактильність, щільність, здатність пропускати повітря, умови прання та експлуатації загалом пов’язані з полотном. Основний поділ йде на
синтетичні та натуральні матеріали.

До синтетики відносять:

Поліестер. Часто його використовують для спортивного одягу. Він щільний, гіпоалергенний, добре протистоїть жарі та вологості.

Віскоза. Вбирає вологу, не електризується, майже як льон.

Еластан. У чистому вигляді використовується рідко, але у складі інших матеріалів – найчастіший гість. Дозволяє речі розтягуватись, не
втрачаючи форму, що непогано і для побутової футболки, і для спеціалізованої.

Натуральні тканини представляють:

Бавовна. Міцний, простий у догляді, легко стирається і гладиться, мало важить, приємний на дотик.

Льон. Його гігроскопічність вища за усілякі похвали. У спеку лляна футболка буде справжнім порятунком.

Тканини для наших футболок

Оскільки ми маємо власне виробництво, ми повинні сказати кілька слів про власні тканини.

Для занять спортом рекомендуємо спортивний трикотаж, фальшиву сітку, приму чи хокейку. За тактильними відчуттями вона нагадує натуральну бавовну. Якщо футболка потрібна на кожен день, можна вибрати біфлекс чи бавовняно-синтетичний сендвіч.

Знаємо, борошна вибору можуть збити весь настрій, тому не соромтеся звертатися за допомогою, ми обов’язково підкажемо, що краще і яким чином зробити друк на футболці.

А тепер пропонуємо поговорити про найцікавіше – про фасони!