Uncategorized

Принт на худі на замовлення

З появою нової технології DTF друку стало можливим нанесення барвистих малюнків та навіть фотографій на одяг із будь-якого матеріалу. Власники великих підприємств або торгових центрів у місті Львів часто замовляють нанесення фото на худі зі своїм дизайном у нашій друкарні. Футбольні клуби пропонують уболівальникам купити худі з логотипом улюбленої команди, а продюсери поміщають на одяг портрети кумирів. Ви також можете використовувати можливості сучасного друку для просування власного бренду чи реклами товарів та послуг.

Худі – простора та зручна кофта з капюшоном, виготовлена ??з м’якого бавовняного трикотажу. Це різновид толстовки, яку прикрашають спереду великі накладні кишені. Англійське слово hood, від якого походить назва виробу, перекладається як «капюшон», тому практично завжди худі шиють з капюшоном. Вперше худі з’явилися в Нью-Йорку, а потім поширилися по всьому світу, ставши одним із символів хіп-хоп культури.

Для чого наносять принти на худі

  • Ефективна реклама. Якщо ви хочете просунути новий бренд у рамках компанії імпортозаміщення або провести вдалу рекламну кампанію, доручіть нам виготовити стильні худі із принтом на замовлення. Це може бути оригінальна фотографія чи модний слоган, кумедний малюнок чи логотип підприємства. Брендований одяг – чудовий спосіб виявити індивідуальність, привернути увагу. Яскравий стильний предмет гардеробу не тільки зігріє за прохолодної погоди, але й створить чудовий настрій.
  • Створення фірмового стилю. Ще один спосіб звернути на себе увагу і послужити рекламою нового продукту чи послуги – виконати брендування худі. Саме тому відомі торгові мережі та великі компанії часто просять виготовити для них фірмові худі з логотипом на замовлення. Розмір та колір логотипу може бути будь-яким, також можна доповнити його рекламним слоганом чи девізом підприємства. Як правило, худі з нанесенням логотипу бувають однотонними, виконаними з практичного матеріалу, пофарбованого в корпоративні кольори компанії. Це універсальний робочий одяг для кур’єрів, продавців, менеджерів компанії, який вони із задоволенням носять. Крім того, це чудова ідея для проведення семінару, тимбілдингу на природі.
  • Модні колекції одягу. Часто модельєри використовують друк на худі для створення нових колекцій одягу. Вони вибирають модні кольори та сюжети, які користуються актуальністю цього сезону. Для різних категорій населення використовуються різні принти та малюнки. Так, жіночі худі з написом на замовлення відрізняються яскравішою гамою кольорів, в них використовуються витончені шрифти і додатковий декор – стрази або намистинки. А ось друк на дитячих худі часто робиться за допомогою нової технології DTF, що дозволяє отримати більш довговічні зображення, здатні витримати частий прання. Дизайнери вибирають для них сюжети з героями улюблених мультиків чи казкових персонажів.

Методи нанесення зображення на одяг

У нашій друкарні використовуються два основних методи нанесення принтів на одяг: сублімаційний друк та термотрансфер за технологією ДФТ.

  • Сублімаційний друк – це процес нанесення макета на поверхню шляхом переведення чорнила з твердого стану (попередньо надрукованого на полотні) у газоподібний за допомогою термопресу. Так виконується прямий друк на худі, і він набагато якісніший і стійкіший, ніж шовкографія. Пігменти під впливом високої температури глибоко проникають у структуру тканини. Недолік цього способу лише один: можна надрукувати принт на худі, зшитому тільки з синтетичного матеріалу. При цьому бажано, щоб колір тканини був світлим, інакше зображення може бути недостатньо контрастним.
  • Метод безконтурного термічного перенесення – ДТФ друк. Це один із найсучасніших методів брендування одягу та аксесуарів з натуральних та штучних матеріалів. Нанесення повнокольорового зображення методом безконтурного термічного перенесення використовується у тих випадках, коли потрібно отримати яскраву, соковиту картинку, особливо на поверхнях, де прямий друк утруднений або неможливий. В даний час друк на худі у Львові виконується переважно цим способом. Він дозволяє суттєво заощадити час та гроші.

Завдяки цій методиці, ви можете замовити худі зі своїм принтом на тканини будь-якого типу та кольорової гами. Для того щоб колір залишався соковитим, а зображення не деформувалося при пранні, слід дотримуватись нескладних правил догляду за виробами з ДТФ печаткою.