Uncategorized

Прямий цифровий друк на футболках

Прямий друк на футболках, світшотах, поло та інших виробах з текстилю – одна з найпрогресивніших та найефективніших технологій нанесення принтів в Ужгороді. Ще зовсім недавно, багато хто тільки мріяв про яскраві барвисті речі з оригінальними написами, малюнками та фото. А сьогодні кожен може поповнити свій гардероб ексклюзивною футболкою із якісно нанесеним зображенням.

То що це таке – цифровий друк, який допомагає нам створювати цікаві образи, урізноманітнити будні, висловлювати почуття та демонструвати свій смак? Ця технологія передбачає перенесення зображення одяг без використання різних кліше, трафаретів, плівок чи матриць, тобто. проміжних носіїв малюнка.

Щоб отримати чіткий повнокольоровий принт використовуються барвники, які містять в основі оксиди металів і міцно утримуються на текстилі, та спеціальний друкарський блок

Завдяки простоті та високій швидкості нанесення принтів будь-якої складності прямий друк на футболках сьогодні користується високою популярністю.

Прямий друк на футболках – особливості методу

У робочому процесі цифрового нанесення задіяно: принтер прямого друку на футболках та термопрес. Проте:

 • Перший етап – це обробка вибраного зображення. Оскільки мова може йти про векторне зображення, фото з фотоапарата, растровий або просто малюнок з Інтернету – необхідна його переддрукована підготовка.
 • Другий етап – підготовка футболки. Виріб розгладжується та пресується, щоб зафіксувати ворс та отримати досить гладку поверхню – оптимальний варіант для отримання друку відмінної якості. Під час обробки поверхонь темного кольору попередньо накладається білий праймер.
 • Третій етап – сам друк. Тут можуть використовуватися спеціальні пристрої, але, як правило, це сучасні широкоформатні текстильні принтери, в арсеналі яких до 10 робочих режимів. Тому цифровий друк на футболках – процес досить швидкий (до 15 хв).
 • Четвертий, завершальний етап – сушіння і закріплення малюнка на тканині за допомогою того ж вищевказаного термопреса. Це дозволяє надовго зберегти яскравість принта та підвищити його зносостійкість.

Прямий друк на футболках – від чого залежить вартість і як правильно вибрати тканину

Багато спеціалізованих компаній пропонують такі послуги, як «прямий друк на футболках», ціни на які дуже демократичні і залежать від:

 • Режим друку.
 • Колір наповненості малюнка.
 • Колір тканини.
 • Розмір зображення.
 • Тираж партії.
 • Термін виконання замовлень.

Було б непогано, щоб Замовник мав уявлення про деякі тонкощі технології. Це допоможе вибрати справді гідну хорошу компанію для виконання оптового, роздрібного чи термінового замовлення. Так ось:

 • В основному наноситься прямий цифровий друк на футболках з натуральних матеріалів. Оскільки на синтетичних тканинах немає полімеризації фарб, а сама тканина при впливі термопреса деформується. Отже, найкращий вибір – 100% бавовна (відсоток допустимості лайкри чи еластану – не більше 10%).
 • Добре, якщо полотно має високу або середню щільність, а його лицьова сторона – спеціальне шліфування.
 • Не варто вибирати надто фактурний текстиль, який погано пресується і, як наслідок – зернисте зображення.
 • Не дуже підходить і тонке полотно. Якщо його щільність до 120 г/м2, то велика можливість, що фарби продрукуються на виворот.

Стає ясно, що для нанесення принта описуваним способом необхідно підібрати тканину, на якій полімеризуватиметься фарба. І сьогодні такі речі затребувані не лише для особистого користування, їх активно застосовують у комерційних та рекламних цілях.

З футболкою з логотипом спортивного клубу як реклама

Брендування одягу – своєрідний «Клондайк» для маркетологів, іміджмейкерів чи бізнесменів. І вони точно знають, що найкращий варіант для нанесення лого, абревіатури, символів, написів, гасел тощо. технікою цифрового друку – футер (толстовки, шапки, світшоти, спортивні костюми) та кулір (майки, топи, футболки).

З деякими варіантами промо футболок можна ознайомитися досить швидко.