Uncategorized

Реклама на одязі – двигун просування

Сьогодні, коли наука не стоїть на місці, щомісяця, а то й щодня з’являються нові методики, нове обладнання, покращені технології у всіх галузях виробничого процесу. Послуга друку реклами на одязі не оминула Ужгород. Методики з’являються різноманітні, вдосконалені, дозволяють робити фотографічний друк на великих ділянках текстилю або мінімальний логотип на такому складному місці, як кишеня або рукав футболки.

Реклама двигун просування вашого товару. Якщо ви приватний підприємець, бізнесмен-початківець повинні мати уявлення, як сильно впливає на Ваш прибуток грамотно вибудувана стратегія маркетингу та планомірна реклама. Реклама вирішує все. Ви коли-небудь замислювалися, які суми вкладають у свою рекламу світові бренди? Адже коротка відеореклама знаменитих марок автомобілів виглядає за якістю як повнометражний фільм Голлівуду.

Прості обивателі бачимо та поглинаємо підсвідомістю рекламу щодня. І при цьому не обов’язково включати телевізор чи радіо. Реклама присутня на білбордах, на транспорті, на речах, у ліфтах на рекламних щитах, сумках шопперах, на броньованому одязі тощо. Виходячи з дому, шляхом на роботу свідомість людини сприймає сотні рекламних посилань. Що відкладається у людини в голові? Що впливає на вибір у магазині, коли хочеться придбати будь-яку продукцію? Мозок підсвідомо видає знаки, які ми зустрічали протягом певного часу. Тому приватні підприємці так багато уваги приділяють рекламі та маркетингу.

Чим креативніша реклама, чим яскравіше і якісніше вона зображена, тим більший успіх чекає на об’єкт. І, природно, вкладаючи гроші в рекламу, хочеться, щоб вона максимально зіграла свою роль у продажу. Найраціональніший спосіб вкласти гроші в рекламу – вибрати послугу друку на одязі.

Що мається на увазі під поняттям друку на одязі?

По-перше – корпоративна уніформа. Друк логотипу дуже популярна послуга у 2023 році. Це не дивно. Брендування одягу, канцелярії, корпоративної техніки, гарнітури дозволяє в рази підвищити імідж та статус вашої організації. У потенційних клієнтів автоматично компанія, співробітники якої одягнені в однакову форму, що брендується, викликає довіру. Корпоративний одяг вже наполовину є запорукою вашого успіху у бізнесі. Цікавий маркетинговий хід, який прийшов до нас із Заходу, коли групи найманих людей, одягнених у одяг з логотипом та короткою інформацією, переміщуються вулицями скупчення великої кількості людей. Таке необов’язково виконувати, якщо робота співробітників компанії несе у собі мобільний характер. Таким чином, ваші ж співробітники є носієм вашої реклами. При замовленні друку на одязі варто звертатись на такі нюанси:

  • якість друку (корпоративний одяг передбачає щоденне носіння, відповідно матеріал буде піддаватися щоденним пранням, механічним пошкодженням, тертю, попаданню прямих сонячних променів. Відповідно, якщо друк зроблено несумлінно, порушено умови технологічного процесу, підібрано неправильний некоректний метод нанесення друку. і стане анти рекламою);
  • якість пошиття (якщо лекала і форми підібрані не за розмірами, порушено технологічний процес, матеріал обраний дешевий, ви можливо зможете заощадити на послуги друку, проте вам незабаром доведеться перешивати все заново);
  • тираж (якими максимальними та мінімальними обсягами можливо друкувати рекламу):
  • тимчасові показники (сьогодні найновіше обладнання дозволяє нанести друк логотипу на одяг величезним тиражем за мінімальні терміни. Тому, якщо вам пропонують чекати на своє замовлення більше місяця, радимо звернутися до професіоналів, які працюють на високоякісному обладнанні).

До переваг друку реклами на одязі можна віднести високу економію, максимальну ефективність, великі обсяги охоплення аудиторії.