Uncategorized

Склянки та келихи з логотипом

Нанесення логотипу компанії на фірмові келихи в Ужгороді – це процедура, яка має кілька значень. Технічно, це звичайна технологічна операція із встановлення спеціальної символіки. Однак, є більш важливе значення — такі дії надають звичайному посуду глибших функцій реклами та просування компанії.
Склянки з нанесеною символікою істотно відрізняються від безликих виробів такого типу. Їх не можна зустріти будь-де, тільки у відповідних місцях. Наприклад, пластикові склянки для кави з логотипом зазвичай використовуються у певній компанії чи підприємстві. Для нанесення символіки необхідно знайти підприємство, де можуть зробити склянки з логотипом на замовлення.

Фірми, що виконують подібні послуги, спеціалізуються на роботі з певним матеріалом. Замовити скляну склянку з логотипом можна тільки в профільній фірмі, що випускає скляні вироби. На фірмі з обладнанням для лиття пластику можна замовити склянки з логотипом, виготовлені із різних видів харчового пластику. Для нього можна виготовити наклейки на склянки з логотипом, які є символікою. Наклейки дешевші, їх термін дії значно обмежений. Проте, для одноразових пластикових склянок це несуттєво.

Якісне виготовлення склянок із логотипом

Виробництво склянок з логотипом – це технологічна послідовність, представлена двома основними етапами:

  • виготовлення носія (склянки без символіки);
  • нанесення логотипу на склянки.

Обидві процедури можна вважати самостійними операціями, які потребують використання окремих технологій та обладнання. Іноді вони суміщені у межах одного підприємства, коли виготовлення склянок з логотипом компанії виконується з етапу сировини до останньої фінішної фази. Однак найчастіше ці процеси бувають розділені — в одному місці вироби виробляють, а в іншому — маркують.

Сьогодні багато підприємств переходять на схему, за якої вони закуповують обладнання для встановлення логотипу та набувають великого запасу «порожніх» носіїв. Клієнт може вибрати певні моделі з представленого каталогу та замовити брендовані склянки, не відволікаючись на пошуки носіїв у сторонніх фірмах. Наприклад, за такою схемою часто відбувається виготовлення брендованих склянок для кави.

Фірмові келихи з логотипом

Одним із стильних та солідних виробів є келих із символікою певної компанії чи спільноти. Це можуть бути вироби різної форми та призначення. Популярністю користуються келихи пивні, винні, коньячні, фужери тощо. Усі вони можуть бути використані як брендовані вироби, якщо на них встановити відповідні символи. Головним завданням стає пошук де купити келихи з логотипом. При вирішенні цього питання необхідно розуміти схему процесу виготовлення таких виробів.
Якщо необхідно придбати брендовані вироби (наприклад, купити пивні келихи з логотипом своєї компанії), треба запастися необхідною кількістю «порожніх» носіїв і організувати нанесення символіки. Для придбання партії таких виробів слід знайти фірму, здатну виготовити келих з логотипом на замовлення. Найкраще, якщо це буде підприємство повного циклу (виробництво носіїв із завершальною стадією у вигляді встановлення малюнка). Проте, найчастіше це спеціалізовані поліграфічні компанії.

Ваш бренд помітять – нанесення логотипу на келихи

Замовити нанесення логотипу на подарункові келихи можна у спеціалізованій фірмі з поліграфічним чи гравірувальним обладнанням. Вибір методики залежить від обсягу партії та бюджету — якщо поліграфія дозволяє обробляти великі партії (наприклад, нанесення на пивні келихи завжди проводиться у великих обсягах), то гравіювання потребує більшого часу і коштує набагато дорожче. При цьому вибирати методику друку слід вдумливо, тому що не всі способи дають міцне та стійке зображення. Келихи постійно контактують із водою, і міцність зображення має стати основним критерієм вибору.