Uncategorized

Сувенірні кружки з логотипом або малюнком

Якщо Вам терміново потрібно замовити ексклюзивний кухоль, звертайтесь до нас. Друк на посуді – перенесення картинки, факсиміле або логотипу на керамічну поверхню – наша фішка, що використовується у сфері брендингу в Ужгороді. Такий друк дає можливість розширити популярність торгової марки чи підвищити престиж фірми, підтримати імідж політичної сили чи зміцнити авторитет тієї чи іншої громадського діяча.

Друк на кружках недорого

Терміновий друк фото на кружках має чимало переваг, серед яких:

  • вдала помітність, що привертає увагу;
  • можливість широкого вибору;
  • хороша PR-ефективність;
  • затребуваність;
  • утилітарність.

Як замовити кружки з логотипом

Cувенірна кружка з фото або малюнком – нехитрий і креативний презент на замовлення, який можна піднести не тільки в урочистому випадку, але і просто так, як знак уваги. Не забувайте, що вручення такої кружки:

  • дешево обходиться, за хорошого тиражу;
  • несе у собі позитив;
  • є корисним подарунком на кожен день.

Технологія друку на кружках або чашках, склянках включає 3 основні стадії. Насамперед, створюється макет готового кінцевого виробу. Він відповідає його габаритам, ємності та конфігурації. Після цього проводиться кругова УФ друк зображення на зразок. Потім, залежно від виду перенесення картинки на кухоль, здійснюється кінцевий етап операції – закріплення.

Виготовлення кухлів та чашок з логотипом

В особливому тренді сьогодні виготовлення кухлів з логотипом або фото компанії, де в ході промо-акцій ціна на продукцію буває чи не нижчою за собівартість.

Світла однотонна чашка або кружка, на якій логотип виглядає особливо вигідно, нерідко усередині прикрашається обідками та візерунками, а зовні – фасонною ручкою. Матовий варіант склянки сприймається досить благородно, особливо у повноцвіті або зі срібно-позолоченим написом. Іноді виробники пропонують нестандартний, вибірковий друк для брендування кухлів. Вона покриває невелику частину поверхні кружки або чашки, найчастіше верх або рівну центральну ділянку, щоб логотип не спотворювався. Іноді замовляють друк лише на ручках кухлів, що виглядає цілком лаконічно та стильно.