Uncategorized

Сумки з логотипом

Сумки з нанесенням логотипу потрібні у багатьох фірмах чи компаніях в Ужгороді. Нерідко виникають ситуації, коли замовнику потрібно встановити зображення на сумки, куплені або виготовлені раніше. Як правило, подібні замовлення необхідно виконати терміново, тому що сумки потрібні якнайшвидше і часу на очікування вже немає. Саме в подібних ситуаціях найзручніше звертатися в майстерні, здатні виконувати лише нанесення логотипу, без попередніх та довгих виробничих операцій.

Тканинні сумки з логотипом компанії – один з приємних і корисних сувенірів, які подають покупцям у магазинах або учасникам зустрічей, симпозіумів або конференцій для зручності перенесення покупок, інших сувенірів або робочого приладдя. Такі подарунки вже давно стали фірмовим стилем магазинів та компаній. Виготовлення сумок з логотипом проводиться різними швейними компаніями на замовлення, якщо вони мають у своєму розпорядженні відповідне обладнання. Потрібно не лише пошиття, а й нанесення зображення, що можливе не у всіх підприємствах.

Нанесення логотип на сумки

Тканинні та полотняні сумки з логотипом робить дуже давно наша компанія виробник на замовлення. Виконуємо друк на тканині та пошиття стильних сумок, а також нанесення логотипу, емблеми, бренду та написів у різний спосіб. Різні тиражі сумок «шоппер», вибір моделей, розмірів, кольорів та виконань. Також Ви можете замовити сумки зі спанбонду та еко варіанти.
Доставка і малого, і великого тиражу по Росії працює щодня – пару днів і надійно упакована партія продукції буде у Вас! Звертайтесь! Завжди Вам раді!

Замовити сумки з логотипом краще на великих підприємствах (таких як наше), здатних швидко впоратися з великими обсягами. Промислове виробництво подібних виробів вигідніше не лише самим виробникам, а й клієнтам, оскільки гурт завжди дешевше. Для власників магазинів потрібні постійні постачання виробів, тому важливо співпрацювати з надійними постачальниками.

Також ми на своєму виробництві та в сувенірній компанії ми пропонуємо:

  • сумки для ноутбука із Вашим логотипом;
  • для документів, робітники;
  • сумки шоппер (для покупок) на замовлення;
  • через плече;
  • жіночі, чоловічі, шкіряні;
  • поясні сумки;
  • дорожні, туристичні;
  • сумки для пікніка.

Промо сумки тканинні на замовлення

У великих містах є чимало дрібних і великих підприємств, які мають необхідні технології. Тут можна домовитися про позачергове виконання замовлення, доставити носії та вирішити питання швидко, хоч і трохи дорожче, ніж зазвичай. На жаль, для мешканців віддалених регіонів такий варіант вирішення проблеми не завжди доступний. Якщо поблизу немає спеціалізованих майстерень, доведеться робити замовлення онлайн і чекати на доставку. Це завжди вимагає більшого часу, тому рекомендується заздалегідь планувати свої дії.

Вигідний варіант – полотняні сумки з логотипом на замовлення

Полотнова сумка з логотипом — це один із традиційних атрибутів сувенірної продукції, задіяної на акціях, заходах, зустрічах з бізнес-партнерами або власними співробітниками. Це прості, але дуже зручні вироби, що мають не тільки рекламний або представницький, але й практичний функціонал.

Крім цього, подібні вироби дуже успішно працюють у магазинах великих міст. Можливість упакувати покупку в міцну сумку шопер сама по собі є великим плюсом, але наявність логотипу сприяє ефективному просуванню магазину (або комерційної компанії, торгового дому) в очах покупців.

Сумки зі спанбонду

Полотнові сумки шиються на замовлення, виробниками є спеціалізовані швейні організації. Великі клієнти замовляють сумки «шоппер» оптом, щоб одночасно вирішити проблему із постачанням та знизити ціну за рахунок оптової знижки.

Подумайте над цим варіантом – сумки зі спанбонду з логотипом

Сумки з нетканого матеріалу спанбонду використовуються як одноразові аксесуари для пакування та перенесення покупок, сувенірів, різних дрібних речей чи канцелярії. Матеріал специфічний, але наявність логотипу робить його оригінальним і яскравим, що має специфічну привабливу силу. Подібні вироби дуже прості і серію йдуть рідко. Як правило, їх виготовляють на індивідуальне замовлення від представників торгових організацій, бізнес-центрів, оформлювачів заходів або урочистостей.

Спанбонд це досить дешевий матеріал, тому і замовлення обходиться недорого. Від клієнта зазвичай потрібно лише надати сам логотип у вигляді електронного файлу або зразка зображення для копіювання та конвертування в потрібний формат.