Uncategorized

Футболки з логотипом

Футболка – простий та дешевий елемент одягу. Вона не сковує рухів і може бути використана для різних занять. Футболка з своїм логотипом зазвичай виготовляється для проведення промо-акцій або як елемент уніформи. Можна замовити футболки з логотипом своєї компанії в Ужгороді, спортивного клубу чи громадського руху. Подібні роботи виконують багато підприємств. Популярність послуги викликана тим, що купити футболку з логотипом певної фірми неможливо, подібні вироби можуть бути виготовлені на замовлення. Такі послуги виконують багато компаній, які самі шиють футболки, або працюють з готовими носіями.
Фірми, що виробляють футболки з логотипом на замовлення, можуть працювати з різними технологіями та способами нанесення малюнка. Можна отримати футболки з логотипом компанії дешево, але для цього доведеться спочатку закупити оптом порожні футболки, після чого замовити встановлення символіки в спеціалізованому підприємстві. Якщо майстерня оснащена сучасним обладнанням, якість логотипу буде високою, а малюнок збереже яскравість і чіткість на весь термін служби носія. Примітно, що ціна таких виробів нерідко виявляється нижчою, ніж у футболок, куплених у роздрібному продажу.

Що зробить Ваш бренд помітнішим: нанесення логотипу на футболку

Для того щоб нанести логотип на футболку, доводиться діяти в кілька етапів. Спочатку треба вирішити, яку вибрати технологію, потім купити чоловічі та жіночі футболки під логотип і передати їх фахівцям фірми-підрядника. Така схема використовується в більшості випадків, і особливо складно вона не представляє. Основне завдання полягає у пошуку надійного підрядника, що володіє сучасним обладнанням та виконує на замовлення нанесення логотипу за допомогою найефективніших технологій.
Як правило, для більшої чіткості використовують контрастні поєднання кольорів. Наприклад, білі футболки з логотипом темного кольору виглядають досить яскравими та виразними. Подібний ефект дають чорні футболки із логотипом білого кольору. Відповідний варіант вибирають виходячи з умов використання футболок.
Методика нанесення символіки має важливе значення. Футболки доводиться часто прати, і неякісний малюнок швидко прийде в непридатність. Тому важливо заздалегідь уточнити, які технології доступні підряднику. Наприклад, вишивка логотипу на футболках здатна дати дуже довготривалий результат. Однак цей метод коштує досить дорого, а трикотаж — не найкраща основа для вишивки.

Друк на футболці – добре знайома та зрозуміла

Відомо, що друк логотипу на футболках провадиться з використанням сучасного друкарського або поліграфічного обладнання. Найпростіше надрукувати логотип на футболці у звичайній друкарні. Однак, слід врахувати ступінь оснащеності — як правило, подібні організації працюють на відносно старому устаткуванні і не мають найновіших методик.
Спочатку необхідно зробити підготовчі дії – знайти футболки для друку, купити необхідну кількість та доставити їх на фірму-підрядник. Слід звертати увагу на якість носіїв – трикотаж має бути досить міцним, здатним витримати теплову обробку та прання.
Сьогодні можна вибирати серед різних способів друку. Їх застосовують відповідно до специфіки та особливостей технології. Наприклад, найтрадиційніший метод (шовкографія) використовується для виготовлення великих партій. Наприклад, спортивні футболки з логотипом не надто потребують багатобарвного зображення, і цей варіант для них цілком підійде. Якщо терміновий друк потрібний без тривалої підготовки, використовується цифровий друк на футболках. Це методика, що має ще одне найменування – прямий друк на футболках.

Про Вашу фірму дізнаються більше – брендовані футболки

Брендовані вироби відрізняються від звичайних речей своєю приналежністю до певної спільноти, компанії, фірми. Технічно брендування – це процедура нанесення логотипу або символіки компанії.
Виготовлення брендованих футболок проводиться одним із сучасних методів друку або цифрової вишивки. Як правило, брендування футболок виконується у вигляді самостійної процедури, хоча деякі швейні підприємства можуть виконати її від початку (пошиття та нанесення логотипу).