Uncategorized

Фірмовий посуд з логотипом

Фірмовий посуд з нанесенням логотипу – фірмові кружки, тарілки, попільнички з логотипом або фото – одні з найпопулярніших видів рекламної продукції в Ужгороді. кружки з логотипом компанії або фірмові келихи – чудово виконують свою рекламну функцію.

Посуд із фірмовою символікою підтримує в офісі корпоративну культуру та виробляє; сприятливе враження відвідувачів. Про високий статус кафе чи ресторану скаже брендований посуд, тарілки з логотипом, соусники, чайники тощо. Як подарунок за купівлю келиха та чарки з логотипом часто використовують виробники пива та інших напоїв.

Брендування посуду можливе декількома способами: деколь (деколювання), тамподрук, сублімаційний друк та гравіювання.

Деколювання посуду (нанесення деколью)

Зробити деколь можна на керамічному, фарфоровому та скляному посуді, а також на виробах з емальованого металу та фаянсу. Переваги деколи – довговічність: нанесене деколью зображення прослужить той самий термін, що і сам посуд, стійкість до механічних пошкоджень (деколь на кераміці та фарфорі більш стійка до зовнішніх впливів, ніж деколь на склі, тому що скло має більш щільну структуру, не дозволяє фарбі проникнути у поверхню виробу).

Спочатку на папір методом шовкографії наноситься потрібне зображення, наприклад, логотип або емблема, покривається спеціальним лаком, зображення на папері переноситься на потрібну поверхню та виріб відправляється на випал. Під час друку деколь використовується спеціальна керамічна фарба. Температура випалу в залежності від матеріалу виробу, що обпалюється, від 180 до 900С і вище.

У нас можна замовити деколь на тарілках, деколь на склянках, келихах, пивних кухлях та інших виробах.

Ціна нанесення деколью розраховується в залежності від кількості кольорів нанесення, тиражу та складності.

Тамподрук на посуді

Тамподрук, можлива на керамічному, пластиковому та скляному посуді. Максимальне поле зображення 5х5 см. Як правило, за допомогою тамподруку роблять пивні кухлі з логотипом, чайні та кавові кружки з логотипом, попільнички з логотипом. Друк проводиться спеціальними двокомпонентними фарбами для скла та кераміки, що забезпечує стійкість зображення. Тамподрук на посуді дешевше ніж деколь, але й термін служби зображення набагато менший. Ціна тамподруку вважається в залежності від тиражу, кількості квітів і складності нанесення.

Мінімальний тираж на тамподрук від 50 шт. Можливий друк меншого тиражу за мінімальною ціною.

Сублімаційний друк на кружках, тарілках та іншому посуді

Метод сублімаційного друку (сублімація) дозволяє отримувати яскраві зображення стійкі до зовнішніх впливів та механічних пошкоджень. кружки з сублімацією можна мити в посудомийній машині, використовувати в мікрохвильовій печі. Для друку сублімації підходять тільки кружки зі спеціальним полімерним покриттям (кружки під сублімацію). Можливий сублімаційний друк на тарілках та інших предметах із покриттям для сублімації.

За допомогою сублімаційного друку на посуді можна отримати кольорові та чорно-білі зображення, фотографії, малюнки, логотипи, емблеми, будь-які тексти.